дивись.info

Визначилися переможці XXVI Спартакіади інвалідів Львівщини

Визначилися переможці XXVI Спартакіади інвалідів Львівщини

Нещодавно на базі лікувально-оздоровчого комплексу «Ровесник» державного підприємства «Львіввугілля» у с. Комарів Сокальського району відбулися фінальні змагання XXVI Спартакіади інвалідів Львівщини.

Такі змагання проводяться щорічно вже упродовж 26 років поспіль.

Організаторами змагань є: управління молоді та спорту облдержадміністрації, Львівський обласний центр з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт» та Львівська обласна асоціація інвалідів. Змагання проводяться за підтримки обласного управління соціального захисту населення та районних державних адміністрацій.

У фінальних змаганнях Спартакіади 2013 року змагалися понад 300 осіб різних нозологій інвалідності з усіх міст і районів області. Цьогорічні змагання проводилися з 10 видів спорту: шахів, шашок, настільного тенісу, перегонів на візках, легкої атлетики, більярду, пауерліфтінгу, міні-футболу, армреслінгу, дартсу.

Головний суддя змагань – суддя національної категорії Юрій Байцар (м.Львів).

Усі учасники змагань були забезпечені відповідним харчуванням, проживанням, оздоровчими процедурами та культурно-відпочинковою програмою.

Окрім спортивних змагань відбулася низка іміджевих заходів: вручення посвідчення та значка «Заслужений майстер спорту України» з фехтування на візках Антону Дацку, а також вручення подяк Львівського обласного центру з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт» чемпіонам та призерам чемпіонатів світу 2013 року: Андрію Демчуку, Антону Дацку, Наталії Морквич (фехтування на візках), Роману Павлику (легка атлетика), Уляні Ціздин (пауерліфтинг), Антону та Марині Стабровським (плавання), а також Заслуженим тренерам України: Олександру Якубовському (тренер з легкої атлетики), Світлані Колесніковій (тренер з плавання) та Олені Сальніковій (тренер з плавання).

 

Результати XXVI Спартакіади інвалідів Львівщини

 

Настільний теніс, вади слуху (чоловіки)

1м. Добринін Олександр

2м. Мигович Андрій

3м. Ясиницький Роман

 

Настільний теніс, загальне захворювання (чоловіки)

1м. Глобис Ігор

2м. Лелюк Василь

3м. Нагайда Володимир

 

Настільний теніс, ураження опорно-рухового апарату (чоловіки, візочники)

1м. Підгірний Андрій

2м. Захнюк Василь

3м. Стрижак Юрій

 

Настільний теніс, ураження опорно-рухового апарату (жінки, візочники)

1м. Кононова Оксана

2м. Шот Анна

3м. Дякун Олеся

 

 

Настільний теніс, ураження опорно-рухового апарату (чоловіки)

1м. Галій Валерій

2м. Павлечко Андрій

3м. Гладик Валерій

 

Настільний теніс, ураження опорно-рухового апарату(жінки)

1м. Кодочігова Леся

2м. Дякун Ольга

3м. Кулай Ольга

 

Міні-футбол (чоловіки)

1м. м. Львів

2м. Буський р-н

3м. Жовківський р-н

 

Пауерліфтинг, ураження опорно-рухового апарату(жінки, в.к. +80 кг.)

1м. Близняк Любомира

 

Пауерліфтинг, загальні захворювання (жінки, в.к. +80 кг.)

1м. Шкіль Ганна

2м. Ходальська Марія

3м. Заріцька Ольга

 

Пауерліфтинг, ураження опорно-рухового апарату(чоловіки, в.к. до 60 кг.)

1м. Жвірко Остап

 

Пауерліфтинг, загальні захворювання (чоловіки, в.к. до 60 кг.)

1м. Наганда Володимир

2м. Занцов Володимир

3м. Бранець Степан

 

Пауерліфтинг, загальні захворювання (чоловіки, в.к. до 70 кг.)

1м. Клочко Ігор

2м. Липський Андрій

3м. Федоришин Володимир

 

Пауерліфтинг, ураження опорно-рухового апарату(чоловіки, в.к. до 80 кг.)

1м. Рожнятовський Іван

2м. Кок Іван

3м. Романчук Роман

 

Пауерліфтинг, ураження опорно-рухового апарату(чоловіки, в.к. + 80 кг.)

1м. Лоза Володимир

1м. Умнов В’ячеслав

2м. Вінців Іван

3м. Талама Ярослав

 

Армрестлінг (жінки,  в.к. 50 кг.)

1м. Бариляк Тетяна

2м. Шот Анна

3м. Колтика Валентина

 

Армрестлінг (жінки, в.к. 60 кг.)

1м. Бутвинник Богданна

2м. Столярчук Ганна

3м. Кодочігова Леся

 

Армрестлінг (жінки,  в.к. 70 кг.)

1м. Сарахман Марія

2м. Мотика Мирослава

 

Армрестлінг (жінки,  в.к. +70 кг.)

1м. Ходальська Марія

2м. Близняк Любомира

3м. Швед Ярослава

 

Армрестлінг (чоловікии,  в.к. 60 кг.)

1м. Федоришин Володимир

2м. Заблоцький Любомир

 

Армрестлінг (чоловіки,  в.к. 70 кг.)

1м. Головчак Степан

2м. Богоніс Ярослав

3м. Задолинний Андрій

 

Армрестлінг (чоловікии,  в.к. 80 кг.)

1м. Клочко Ігор

2м. Рожнятовський Іван

3м. Дарморіс Михайло

 

Армрестлінг (чоловікии,  в.к. +80 кг.)

1м. Кузьмінський Юрій

2м. Мельник Микола

3м. Боруць Мар’ян

 

Дартс, загальне захворювання (жінки)

1м. Климус Мар’яна

2м. Талама Марія

3м. Дякун Олеся

 

Дартс, загальне захворювання (чоловіки)

1м. Курило Любомир

2м. Умнов В’ячеслав

3м. Мельник Микола

 

Дартс, ураження опорно-рухового апарату (жінки)

1м. Марушка Галина

2м. Дробот Лілія

3м. Крамар Емілія

 

Дартс, ураження опорно-рухового апарату, візочники (чоловіки)

1м. Рожнятовський Іван

2м. Зім’як Роман

3м. Яремкевич Андрій

 

Дартс, ураження опорно-рухового апарату (чоловіки)

1м. Галій Валерій

2м. Кубінський Ярослав

3м. Дружинін Павло

 

Дартс, вади слуху (чоловіки)

1м. Судома Юрій

2м. Данило Руслан

3м. Глив’як Назар

 

Дартс, вади слуху (жінки)

1м. Бура Ірина

 

Дартс, вади зору (чоловіки)

1м. Мазяк Роман

 

Дартс, вади інтелектуального розвитку (чоловіки)

1м. Семчій Дмитро

2м. Дрозд Олександр

3м. Філін Андрій

 

Дартс, вади інтелектуального розвитку (жінки)

1м. Хайсанова Олена

 

Шашки (чоловіки)

1м. Воловець Тарас

2м. Варениця Петро

3м. Мельниченко Мирон

 

Шашки (жінки)

1м. Свистун Розалія

2м. Прус Галина

3м. Кецик Зеновія

 

Шахи (чоловіки)

1м. Гопчин Микола

2м. Сисін Ігор

3м. Опенишев Володимир

 

Медицинбол, ураження опорно-рухового апарату (візочники, жінки)

1м. Кононова Оксана

2м. Шот Анна

 

Медицинбол, ураження опорно-рухового апарату (ДЦП, жінки)

1м. Крамар Емілія

2м. Олійник Оксана

3м. Кулай Ольга

 

Медицинбол, загальне захворювання (жінки)

1м. Талама Марія

2м. Лаптута Галина

3м. Заріцька Ольга

3м. Пелюх Оксана

 

Медицинбол, вади слуху (жінки)

1м. Бура Ірина

2м. Давидович Іванна

3м. Давидович Оксана

 

Медицинбол, вади зору (жінки)

1м. Сеньновська Марія

 

Медицинбол, вади інтелектуального розвитку (жінки)

1м. Копик Галина

2м. Хайсанова Олена

 

Медицинбол, загальне захворювання (чоловіки)

1м. Клочко Ігор

2м. Кузьмінський Юрій

3м. Дяк Василь

 

Медицинбол, вади зору (чоловіки)

1м. Кулай Юрій

2м. Лоза Володимир

3м. Матійчик Володимир

 

Медицинбол, вади інтелектуального розвитку(чоловіки)

1м. Березюк Олександр

2м. Дрозд Олександр

 

Медицинбол, вади слуху (чоловіки)

1м. Содома Юрій

2м. Яцковський Юрій

3м. Чубик Василь

 

Медицинбол, вади інтелектуального розвитку (ДЦП, чоловіки)

1м. Дружинін Павло

2м. Попик Степан

3м. Куленко Андрій

 

Медицинбол, ураження опорно-рухового апарату (візочники, чоловіки)

1м. Гедз Василь

2м. Дацко Антон

3м. Домбровський Юрій

 

Більярд, загальне захворювання (чоловіки)

1м. Звєрев Юрій

2м. Дутко Михайло

3м. Глобіс Ігор

 

Більярд, ураження опорно-рухового апарату (візочники, чоловіки)

1м. Гедз Василь

2м. Зохилюк Василь

3м. Стрижак Юрій

 

Більярд, жінки

1м. Кулай Ольга

2м. Котик Галина

3м. Жигало Ірина

Легка атлетика, біг 60 м., загальні захворювання (чоловіки)

1м. Нос Любомир

2м. Романчук Руслан

3м. Савчук Роман

 

Легка атлетика, біг 60 м., вади зору (жінки)

1м. Гладка Ольга

2м. Сеньковська Марія

 

Легка атлетика, біг 60 м., вади слуху (жінки)

1м. Бура Ірина

2м. Дарморіз Галина

 

Легка атлетика, біг 60 м., вади інтелектуального розвитку (жінки)

1м. Котик Галина

2м. Хайсанова Олена

 

Легка атлетика, біг 60 м., загальні захворювання, (жінки)

1м. Бутвиник Богдана

2м. Лаптута Галина

3м. Здріль Вікторія

 

Легка атлетика, біг 60 м., ураження опорно-рухового апарату (ДЦП, жінки)

1м. Ріхмів Зоряна

2м. Олійник Оксана

3м. Гусар Галина

 

Легка атлетика, біг 60 м., ураження опорно-рухового апарату (жінки)

1м. Марушка Галина

2м. Івать Ірина

3м. Чабанович Уляна

 

Легка атлетика, біг 60 м., вади інтелектуального розвитку (чоловіки)

1м. Дрозд Олександр

2м. Сурман Дем’ян

3м. Березюк Олександр

 

Легка атлетика, біг 60 м., ураження опорно-рухового апарату (ДЦП, чоловіки)

1м. Дружинін Павло

2м. Куленко Андрій

3м. Попик Степан

 

Легка атлетика, біг 60 м., ураження опорно-рухового апарату (чоловіки)

1м. Конюх Іван

2м. Баляс Роман

3м. Фаранович Роман

 

Легка атлетика, біг 60 м., вади слуху (чоловіки)

1м. Ясеницький Роман

2м. Сушинський Микола

3м. Глив’як Назар

 

Легка атлетика, біг 60 м., вади зору (чоловіки)

1м. Кулай Юрій

2м. Мазяк Роман

 

Легка атлетика, ураження опорно-рухового апарату ,перегони на візках 300 м. (жінки)

1м. Кононова Оксана

2м. Колтика Валентина

3м. Мотика Ганна

 

Легка атлетика, ураження опорно-рухового апарату ,перегони на візках 100 м. (чоловіки)

1м. Гедз Василь

2м. Рожнятовський Іван

3м. Гродзінський Роман

 

Легка атлетика, ураження опорно-рухового апарату ,перегони на візках 100 м. (жінки)

1м. Шот Анна

2м. Барисюк Тетяна

 

Легка атлетика, ураження опорно-рухового апарату, перегони на візках 100 м. (ураження шийного відділу хребта, чоловіки)

1м. Підгірний Андрій

. Стрижак Юрій

 

Легка атлетика, ураження опорно-рухового апарату, перегони на візках 100 м. чоловіки)

1м. Рожнятовський Іван

2м. Гродзінський Іван

3м. Зим’як Мар’ян

 

Легка атлетика, стрибки в довжину з місця, вади зору (жінки)

1м. Сеньковська Марія

2м. Гладка Ольга

 

Легка атлетика, стрибки в довжину з місця, загальні захворювання (жінки)

1м. Пелюх Оксана

2м. Климус Мар’яна

3м. Котик Галина

 

Легка атлетика, стрибки в довжину з місця, вади слуху (жінки)

1м. Бура Ірина

 

Легка атлетика, стрибки в довжину з місця,  ураження опорно-рухового апарату (ДЦП, жінки)

1м. Ріжнів Зор’яна

2м. Герасимів Марія

3м. Івать Ірина

 

Легка атлетика, стрибки в довжину з місця,  ураження опорно-рухового апарату (важка форма ДЦП, жінки)

1м. Чабанович Уляна

2м. Олійник Оксана

 

Легка атлетика, стрибки в довжину з місця, вади слуху (чоловіки)

1м. Фик Юрій

2м. Сушинський Микола

3м. Глив’як Назар

 

Легка атлетика, стрибки в довжину з місця,  ураження опорно-рухового апарат (чоловіки)

1м. Конюх Іван

2м. Баляс Роман

3м. Дружинін Павло

 

Легка атлетика, стрибки в довжину з місця, вади зору (чоловіки)

1м. Кулай Юрій

2м. Мельник Микола

3м. Мазяк Роман

 

Легка атлетика, стрибки в довжину з місця, загальні захворювання (чоловіки)

1м. Савчук Роман

2м. Нос Любомир

3м. Коп Іван

 

Легка атлетика, стрибки в довжину з місця, вади інтелектуального розвитку (чоловіки)

1м. Дрозд Олександр

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама