дивись.info

Хто віддав Львівщину під сланцевий газ, – прізвища

Хто віддав Львівщину під сланцевий газ, – прізвища

Учора, 3 жовтня, 66 депутатів Львівської обласної ради погодили проект Угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться в межах ділянки Олеська, між державою Україна, компанією «Шеврон» Юкрейн Б.В.» та ТзОВ «Надра Олеська».

«за» проголосували депутати від НРУ, Батьківщини, Партії регіонів, УДАРу. Фракція ВО «Свобода» не голосувала за це питання.

Ось поіменне голосування.

УКРАЇНА

 Львівська обласна рада

 

 XXVI сесія Львівської обласної ради

від   03.10.2013 20:10                                                місто Львів

 

ВІДКРИТЕ ГОЛОСУВАННЯ З ПИТАННЯ

 Про погодження проекту Угоди про розподіл вуглеводнів, що видобуваються у межах ділянки Олеська, між державою Україна, компанією “Шеврон Юкрейн Б.В.” та товариством з обмеженою відповідальністю “Надра Олеська”

 Рішення ухвалює БІЛЬШІСТЬ ВІД ЗАГАЛЬНОГО СКЛАДУ

 Всеукраїнське об’єднання Свобода

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 Вибір

 1

 Байко Олеся Іванівна

 відсутній

 2

 Балицький Олексій Михайлович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 3

 Барановський Ігор Ярославович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 4

 Барбара Михайло Михайлович

 відсутній

 5

 Говірко Володимир Іванович

 відсутній

 6

 Грицьків Іван Іванович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 7

 Гунько Ігор Ярославович

 відсутній

 8

 Дуда Левко Остапович

 відсутній

 9

 Задорожний Михайло Леонович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 10

 Зірченко Юрій Петрович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 11

 Калинич Іван Юрійович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 12

 Камінський Василь Іванович

 відсутній

 13

 Канака Остап Тарасович

 відсутній

 14

 Каспер Богдан Миколайович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 15

 Качмарик Ярослав Дмитрович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 16

 Кінах Андрій Михайлович

 відсутній

 17

 Ковальчук Роман Ярославович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 18

 Колодій Петро Несторович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 19

 Костів Богдан Степанович

 відсутній

 20

 Костюк Михайло Іванович

 ПРОТИ

 21

 Кравченко Ярослав Охрімович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 22

 Кузенко Олег Васильович

 відсутній

 23

 Кукуруза Теодор Дмитрович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 24

 Магур Осип Мар’янович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 25

 Москалюк Олександр Вікторович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 26

 Мудрий Ярослав Ярославович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 27

 Небожук Олександра Іванівна

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 28

 Пилипенко Пилип Данилович

 відсутній

 29

 Пирч Галина Іванівна

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 30

 Поліщак Ольга Євгеніївна

 ПРОТИ

 31

 Помірчий Руслан Степанович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 32

 Ситник Йосиф Степанович

 відсутній

 33

 Скиба Тарас Ярославович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 34

 Стахів Остап Миколайович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 35

 Тістик Володимир Зіновійович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 36

 Ханас Степан Гаврилович

 відсутній

 37

 Холявка Андрій Володимирович

 відсутній

 38

 Чехут Володимир Миронович

 відсутній

 39

 Чорна Галина Михайлівна

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 40

 Шаваров Юрій Іванович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

   ВСЬОГО:   40

 

 Політична партія Батьківщина

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 Вибір

 1

 Баран Микола Михайлович

 ЗА

 2

 Верес Юрій Богданович

 ЗА

 3

 Голобутовський Володимир Зіновійович

 ЗА

 4

 Іванишин Петро Кирилович

 відсутній

 5

 Кадикало Микола Олегович

 ЗА

 6

 Кирилич Володимир Ігорович

 ЗА

 7

 Ковалишин Ігор Дмитрович

 ЗА

 8

 Костюк Ганна Іванівна

 ЗА

 9

 Кочержат Василь Іванович

 ЗА

 10

 Криськів Ігор Миколайович

 ЗА

 11

 Пешко Петро Степанович

 ЗА

 12

 Підлісний Юрій Теодорович

 ЗА

 13

 Пісний Василь Михайлович

 ЗА

 14

 Рісний Олег Петрович

 ЗА

 15

 Сидорак Богдан Михайлович

 ЗА

 16

 Стецькович Іван Іванович

 ЗА

 17

 Чечотка Богдан Романович

 ЗА

 18

 Шейка Орест Вікторович

 ЗА

 19

 Ясницький Стефан Йосипович

 ЗА

   ВСЬОГО:   19

 

 Партія промисловців і підприємців України

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 Вибір

 1

 Гичка Михайло Михайлович

 ЗА

 2

 Груник Іван Степанович

 ЗА

 3

 Дейнека Анатолій Михайлович

 ЗА

 4

 Дзюдзь Михайло Семенович

 ЗА

 5

 Дудич Роман Іванович

 ЗА

 6

 Завійський Леонід Михайлович

 ЗА

 7

 Круць Василь Олексійович

 ЗА

 8

 Охріменко Леонід Володимирович

 ЗА

 9

 Сірків Михайло Миколайович

 ЗА

 10

 Титикало Михайло Федорович

 ЗА

 11

 Турчин Богдан Данилович

 ЗА

 12

 Федак Тарас Васильович

 ЗА

 13

 Чебаненко Олександр Іванович

 ЗА

 14

 Ярема Ігор Іванович

 ЗА

   ВСЬОГО:   14

 

 Позафракційні депутати

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 Вибір

 1

 Бокало Іван Васильович

 відсутній

 2

 Вервега Тарас Васильович

 відсутній

 3

 Дубневич Богдан Васильович

 ЗА

 4

 Козак Тарас Романович

 ЗА

 5

 Колтик Тарас Іванович

 ЗА

 6

 Криштопа Микола Григорович

 УТРИМАВСЯ

 7

 П’ятак Валерій Альбертович

 ЗА

 8

 Сеник Мирослав Петрович

 ЗА

 9

 Сенчук Сергій Степанович

 УТРИМАВСЯ

 10

 Стефанишин Ігор Богданович

 ЗА

 11

 Федашко Петро Васильович

 ЗА

 12

 Хобзей Павло Кузьмович

 ЗА

   ВСЬОГО:   12

 

 Партія регіонів

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 Вибір

 1

 Баляш Олег Григорович

 ЗА

 2

 Баран Олег Володимирович

 ЗА

 3

 Гнатишин Михайло Ярославович

 ЗА

 4

 Грещук Ігор Станіславович

 ЗА

 5

 Загорський Володимир Степанович

 ЗА

 6

 Козяр Михайло Миколайович

 ЗА

 7

 Піх Богдан Петрович

 ЗА

 8

 Сендак Михайло Дмитрович

 ЗА

 9

 Сендега Олександр Степанович

 ЗА

 10

 Федоренко Сергій Мирославович

 ЗА

   ВСЬОГО:   10

 

 Народний Рух України

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 Вибір

 1

 Баран Василь Степанович

 ЗА

 2

 Войтів Юрій Ярославович

 ЗА

 3

 Гагалюк Богдан Миколайович

 ЗА

 4

 Ганущин Олександр Олександрович

 ЗА

 5

 Корнат Андрій Володимирович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 6

 Куйбіда Василь Степанович

 відсутній

 7

 Курчик Тарас Михайлович

 відсутній

 8

 Шеремета Святослав Петрович

 відсутній

   ВСЬОГО:   8

 

 Політична партія УДАР Віталія Кличка

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 Вибір

 1

 Горон Іван Степанович

 ЗА

 2

 Кіт Андрій Богданович

 ЗА

 3

 Саган Володимир Степанович

 ЗА

 4

 Старовойт Олександр Миколайович

 ЗА

 5

 Щепанкевич Іван Станіславович

 ЗА

 6

 Юринець Оксана Василівна

 ЗА

   ВСЬОГО:   6

 

 Українська Народна Партія

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 Вибір

 1

 Батенко Тарас Іванович

 ЗА

 2

 Білас Всеволод Омелянович

 ЗА

 3

 Візняк Юрій Ярославович

 ЗА

 4

 Козак Богдан Романович

 УТРИМАВСЯ

 5

 Хомин Ярослав Михайлович

 ЗА

   ВСЬОГО:   5

 

 Конгрес Українських Націоналістів

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 Вибір

 1

 Карпінський Зіновій Євстахійович

 ЗА

 2

 Швед Роман Тимофійович

 ЗА

   ВСЬОГО:   2

 

ВСЬОГО ПРИСУТНІХ ДЕПУТАТІВ:  95

 

З НИХ ГОЛОСУВАЛО:

ЗА:  66

ПРОТИ:  2

УТР.:  3

 

НЕ ГОЛОСУВАЛО:  24

 

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

Вголос

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама