У Львові досі триває інвентаризація люків. Офіційно

У Львові триває інвентаризація люків. У ЛМКП «Львівводоканал» закупили додаткову партію люків - 70 чавунних та 100 пластмасових.

«До нас продовжують надходити звернення щодо незакритих колодязів. Відтак, люки встановлюємо щодня, чавунні – на дорогах, пластикові – на газонах. Люки купуємо безпосередньо у виробника без посередників. Наприклад, чавунні люки приїздять до нас з Чехії – це високоякісна продукція із антивандальним рішенням, додатковими замикаючими пристроями, які не дозволять її викрасти. Ці люки адаптовані під українські ДСТУ: враховано висоту, діаметр, вони сертифіковані і пройшли необхідне випробування. Пластикові люки закуповуємо у харківського виробника за найдешевшою на українському ринку ціною», - зазначають у ЛМКП «Львівводоканал».

У 2013 році у «Львівводоканалі» затратили 374 грн на закупівлю люків.

«Заміна на нові люки у 96% випадках відбувається через крадіжки, лише 2-4% люків встановлюємо через потребу ремонту. Відтак, скільки б коштів не вкладало підприємство у вирішення цієї проблеми, самотужки нам її подолати не вдасться – крадії не зникнуть, а біля кожного люка вартового не поставиш. У нас багато звернень щодо незакритих люків у місті, натомість немає жодної повідомлення від людини, яка б бачила як викрадають люк. Люки зникають тисячами, однак ніхто цього не бачить. Це велика суспільна проблема», - розповіли у ЛМКП «Львівводоканал».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: