Львів’янин Андрій Кісь - в тридцятці кращих санкарів на зимовій Олімпіаді в Сочі

9 лютого ц.р. завершилися змагання серед чоловічих одномісних саней в програмі олімпійського турніру в Сочі.

Про це Дивись. Інфо повідомила заступник начальника управління фізичної культури і спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба

У складі збірної команди України виступало двоє спортсменів, серед яких кращим був представник Львівщини Андрій Кісь – 28 місце з результатом 3:32.796.

А перемогу у змаганнях санкарів здобув німець Фелікс Лох (3:27.526), срібну медаль виборов досвідчений російський спортсмен Альберт Демченко (3:28.002), бронзова медаль - в італійця Арміна Цоггелера (3:28.797).

Ще один представник збірної команди України кременчанин Андрій Мандзій фінішував на 31 місці (3:33.602).
Олімпійський турнір серед санкарів продовжується. Любителі спорту Львівщини очікуватимуть на старти жіночих екіпажів, які відбудуться 10-11 лютого за участю двох представниць санного спорту Львівщини: Олени Стецків та Олени Шхумової.

12 лютого змагатимуться чоловічі двомісні екіпажі, де честь України представлятимуть Роман Захарків (Львівська область) та ОлександрОболончик (Тернопілська - Львівська обл.).

13 лютого розпочнеться командна естафета за участю санкарів Львівщини.