Санкарі Львівщини змагалися на 20-му чемпіонаті Світу на натуральних трасах (фото)

Упродовж 15-18 січня 2015 року в Австрії на натуральних трасах тривав 20-ий чемпіонат Світу з санного спорту на натуральних трасах, участь у якому взяли 17 жіночих та 44 чоловічих команд, повідомила прес-служба ЛОДА

У складі національної збірної команди України змагалися львівські юніори – вихованці спеціалізованої санної школи «Беркут».

У змаганнях серед жінок львів’янка Анастасія Слюсар, яка єдина представляла команду України, посіла 15 місце (4:17.15 – за результатами трьох заїздів). Перемогу ж святкувала Евелін Ландгалер з Італії (3:43.35).

Серед чоловічих екіпажів Україну представляли львів’яни Андрій Демчук (36 місце; 4:21.23), Назар Кравченко (41 місце; 4:45.49) та Ігор Лисецький, який не завершив змагання через травму.

Кращим у чоловічому світовому натурбані став італієць Патрік Пігнетер (3:35.88), який переміг у всіх трьох заїздах.

Лисецький Ігор, Слюсар Анастасія

Водночас саме ці старти слугували для молодих львівських спортсменів важливим етапом підготовки до їхнього головного старту сезону – 33-го чемпіонату Європи серед юніорів з санного спорту на натуральних трасах (33 rd FIL Junior European Championships on Luge on Natural Track, Race-in-Race), який відбудеться цьогоріч 5-8 лютого в Австрії.