Представниця Львівщини Крива виборола ліцензію на участь в І Європейських іграх

Цими днями в турецькому Стамбулі завершився 50-й Чемпіонат Європи з карате WKF серед чоловіків та жінок, повідомила Дивись. Інфо Оксана Вацеба

Збірну команду України на цьогорічному чемпіонаті Старого Світу, який водночас був кваліфікаційним етапом відбору до участі в І Європейських іграх (12-28.06.2015 р. м. Баку, Азербайджан), представляли 13 кращих спортсменів-каратистів національного рівня. Нажаль, через травму до табору жовто-синіх не зміг приєднатися бронзовий призер чемпіонату світу, майстер спорту міжнародного класу львів’янин Станіслав Горуна.

Відтак найбільш вдалим для національної збірної був виступ представниці Львівської області Катерини Кривої, яка у ваговій категорії -50 кг дісталась "малого фіналу", здолавши опір спортсменок з Греції, Азербайджану та Угорщини. За вихід у фінал К. Крива програла представниці Франції 0:1, але посівши в підсумку п’яту позицію турнірної таблиці, виборола право на участь в І Європейських іграх!

Вітаємо спортсменку та її тренера, старшого тренера збірної команди Львівської області Ігора Богдана.