дивись.info

Львів відзначив сьомий День кельнера

Львів відзначив сьомий День кельнера

Вже традиційно, під гаслом «Подаруй кельнеру квітку!», 21 травня у Львові відсвяткували День кельнера. Так, у приміщенні Личаківської райадміністрації, після мотиваційного виступу «Від кельнера до керівника ресторану», 121 найкращого кельнера закладів готельно-ресторанного бізнесу Львова відзначили грамотами, а ввечері того ж дня власники та керівники власноруч попрацювали офіціантами у своїх закладах. Опісля у нічному клубі «Метро» відбулась «Кельнер-паті», повідомила Дивись Інфо прес-служба ЛМР.

Мета святкувань полягає у підвищенні престижу професії офіціантів та спонуканні молоді до навчання у цій сфері.

Цікавим є те, що офіціантами в ресторанах Львова працювали не тільки власники закладів, а й зірки шоу-бізнесу і теле- та радіоведучі. На 1 день приміряли форму кельнерів і посадовці міськради, зокрема директор департаменту економічної політики ЛМР Ірина Кулинич, начальник управління економіки Вікторія Довжик та начальник юридичного управління Гелена Пайонкевич, які з 19.00 до 22.00 год працювали у ресторані «Шампанерія Х&Х».

Новинкою у відзначенні Дня кельнера став також конкурс для журналістів у висвітленні заходів, написанні матеріалів про історії окремих кельнерів чи кельнерства у Львові загалом. Як нагорода – сертифікат у ресторан, вартістю 1000 грн. Переможця оголосять 25 травня.

Нагадаємо, День кельнера у Львові святкують з 2009 року. Організаторами є департамент економічної політики Львівської міської ради та Гільдія рестораторів м.Львова, Львівський туристичний альянс, Клуб галицької кухні.

№п/пПІП(повністю)Назва та адреса закладу (ресторану, кафе, кав’ярні тощо)Стаж роботи (роки) і обгрунтуванняФото
12346
1Забава Михайло Романович Ресторан «Дністер», Прем’єр Готель Дністер.м. Львів, вул. Матейка 6.2 роки;Енергійний, ініціативний, ввічливий та готовий допомогти кожному.
2Зелінська Ореста БогданівнаБар «Дністер», Прем’єр Готель Дністер,м. Львів, вул. Матейка 6.1 рік;Відповідальна, привітна та комунікабельна особистість.

Завжди готова навчатись та вдосконалюватись.

 

 

 

 

 

 

 

Семенюк Оксана Іванівна

 

 

 

 

Бар «Дністер», Прем’єр Готель Дністер,

м. Львів, вул. Матейка 6

 

 

 

 

1 рік;

Завжди щира та охайна, наполеглива у своїй роботі та комунікабельна.

4Бондаренко Олег ВолодимировичРесторан «Панська чарка» м. Львів, вул. Винниченка, 32 роки; комунікабельний, працелюбний, вміє спілкуватись, стресостійкий та відповідальний
5Кох УлянаМиколаївна Кафе «Кентавр», площа Ринок, 341 рік; Уляна – найкращий кельнер м. Львова, тому, що вона щиро переймається кожним гостем і вчить перейматися інших офіціантів. У «Кентаврі» вона – старший офіціант і помічник адміністратора. З будь-якої ситуації виходить легко, кожен її гість – задоволений і з піднесеним настроєм. Одним реченням Уляну можна охарактеризувати так: якби люди у Львові були більш відкриті, їй би часто аплодував стоячи весь зал, в котрому вона працює.
6Когут Іванна ВікторівнаКафе «Кентавр», площаРинок, 34 8 місяців; Іванка вміє читати думки гостей. Часто робить гостям приємні сюрпризи. Гості дуже люблять отримувати від Іванки записки-побажання. Найбільше друзів серед гостей саме в Іванки. Іванка – це справжня львівська гостинність.
7Калініченко Дарина СергіївнаКафе «Кентавр», площаРинок, 34 6 місяців; Даринавільноволодієанглійською та іспанськоюмовами. Ценаймудріший та найкомунікабельнішийофіціант не тільки у Львові, а на всійпланеті. Дашізавжди є щорозповісти гостям, гості, обожнюютьспілкуватися з Дариною і завждизадоволенітимистравами та напоями, котріїмпорекомендувалаДарина.
8Самко Мар’яна ВасилівнаКафе «Кентавр», площа Ринок, 34 6 місяців; Мар’яна задаровує своїм спокоєм і усмішкою. Її дуже швидко по імені запам’ятовують гості через її харизматичність, і завжди кличуть по імені: замість звичного «можна вас?» завжди у залах чути «Мар’яно». Мар’яна – це ідеальний офіціант з ідеальним сприйняттям гостя та ідеальним розумінням своєї роботи – роботи кельнера.
9Сиволобов Віталій СергійовичРесторан “La Piazza F&F”2.5 роки; Існує 2 типи працівників за барною стійкою. Це бармен (хто просто наливає) та банмендер (хто живе своєю справою, відчуває професію, переживає за кожен відгук). Про Віталія можна з впевненістю сказати, що він саме бартенер! Його харизма моментально підіймає настрій гостю, а професійність дозволяє в момент створити унікальний коктейль з неперевершеними смаковими властивостями
10Нестеренко Марія ІгорівнаЗаклад Суші Маки
вул.. Дорошенка 27
1 рік 2 місяця; Привітна, з посмішкою спілкується з гостями. Знає стандарти обслуговування і правила подачі страв. Товариська, людина, яка створює позитивну атмосферу, як за кожним столиком, так і у цілому закладі.
11Маргарет Акіні Магоха «Амерікано» м.Львів вул. Нижанківського 25 років; Високий професійний рівень. Ввічливість, охайність, вміння спілкуватись з гостями .
12Нурієва Валерія Акіфівна «Амерікано» м.Львів вул. Нижанківського 22 років;Індивідуальний підхід до гостей закладу.

 

13Ткаченко Георгій ГенадійовичBarMushly пл.Ринок, 357 років; гостинний, професіонал своєї справи, комуннікабельний, вміє турбуватись про відпочинок гостів так, що вони повертаються саме до нього
14Драгомарецький Юрій Сергійович«Вандлер»2,5 роки; Позитивний, працелюбний, енергійний, швидко вчиться і бажає розвиватись та вдосконалюватись
15Лапчак Андрій Андрійовичресторан «Шекспір» вул. Любінська 1443 роки; Добре виконує свою надану роботу. Ввічливий, креативний. Без проблем заголадить будь-який конфлікт з гостем ( ну якщо, звичайно, він стається)
16Кудирко Степан Валентинович«Шекспір» вул. Любынська 1442 роки; Дуже добре знає меню страв і напоїв, добре знає який алкогольний напій підійде гостю до вибраної страви. Уважний та швидкий
17БОДНАР ВІКТОРІЯ ІГОРІВНА РЕСТОРАН “RED PEPPER”3 РОКИ; ВІКТОРІЯ – ЦЕ САМЕ ТА ОФІЦІАНТКА, ЯКА ЗАВЖДИ ГАРНО ОПИШЕ СМАКОВІ ВЛАСТИВОСТІ, ПОРАДИТЬ САМЕ ТУ СТРАВУ ЩОДО ВПОДОБАНЬ ГОСТЯ І ЇЇ МИЛА ТА ЖИТТЄРАДІСНА ПОСМІШКА ВЖЕ НЕ ОДИН РАЗ РОЗТОПИЛА ЛІД ГОЛОДНИХ ТА НАДЗВИЧАЙНО ВИМОГЛИВИХ ГОСТЕЙ..ЦІНУЄМО ТАКОГО ПРАЦІВНИКА! 
18СТЕФАНІВ ВІКТОРІЯ СЕРГІЇВНА РЕСТОРАН “RED PEPPER”4 РОКИ; ВІКТОРІЯ ЗАВЖДИ ЛОЯЛЬНО СТАВИТЬСЯ ДО ВСІХ ГОСТЕЙ,ЗА ВЕСЬ ПЕРІОД РОБОТИ НА НЕЇ НЕ ПОСКАРЖИВСЯ ЖОДЕН З НАШИХ ВІДВІДУВАЧІВ.ЗАВЖДИ ПО-ЖІНОЧОМУ ОХАЙНА ТА МИЛА.

 

19МУДРАК ІГОР ПЕТРОВИЧ РЕСТОРАН “RED PEPPER”5 РОКІВ; ДУЖЕ ВАЖЛИВО ДЛЯ ЗАКЛАДУ МАТИ ТАКОГО ОФІЦІАНТА. ІГОР ПОРОЗУМІЄТЬСЯ ПРАКТИЧНО З БУДЬ-ЯКИМ ІНОЗЕМЦЕМ,ОСКІЛЬКИ ВОЛОДІЄ НЕАБИЯКОЮ КОМУНІКАБЕЛЬНІСТЮ.ВМІЄ ЗАБЕЗПЕЧИТИ ХОРОШУ АТМОСФЕРУ ГОСТЯМ, ТОМУ НАМ   ПИШУТЬ БАГАТО ПОЗИТИВНИХ ВІДГУКІВ У СОЦМЕРЕЖАХ ТА В ЗАКЛАДІ.

 

20КАЛНИК ОЛЕГ АНДРІЙОВИЧ

 

РЕСТОРАН “RED PEPPER”2 РОКИ; ЦЕЙ ОФІЦІАНТ НАСАМПЕРЕД ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ,ЯК ‘’ДЖЕНТЕЛЬМЕНСЬКИЙ ОФІЦІАНТ’’. ВІН ЗАВЖДИ ПИЛЬНО ПРИСЛУХАЄТЬСЯ ДО НАЙДРІБНІШИХ ПОБАЖАНЬ ГОСТЕЙ,ХТО БИ ЦЕ НЕ БУВ….ЖІНКА,ДИТИНА,ІНОЗЕМЕЦЬ.ЧУДОВО ВОЛОДІЄ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ,ТОМУ ПОПУЛЯРНИЙ СЕРЕД ІНОЗЕМНИХ ВІДВІДУВАЧІВ. АКУРАТНИЙ, СТРИМАНИЙ ТА ВПЕВНЕНИЙ У СОБІ. 
21Скиб`як Юлія ВасилівнаРесторан «Vintage Noveau»Стаж роботи: 2 рокиДоброзичлива, відповідальна, охайна, старанна.
22Мруз Олена ОлександрівнаРесторан «Vintage Noveau»Стаж роботи: 1 рікВідповідальна, комунікабельна, доброзичлива, охайна.
23Тімен Вікторія ВіталіївнаРесторан «Vintage Noveau»Стаж роботи: 2 рокиВідповідальна, комунікабельна, доброзичлива, привітна.
24Форман Діана СтаніславівнаРесторація «Black Coffee»,пл. Ринок, 304 роки, Комунікабельна, компетентна, доброзичлива, ввічлива, акуратна, чесна, вміє працювати в команді, щира, гостинна, привітна, відповідальна, само організована, уважна, трудолюбива
25Христина КорольКафе «Ратуша», пл. Ринок, 11,5 роки; За увагу до кожного гостя, теплу посмішку, любов до своєї справи і до справжньої кави
26Любомир ВознийКафе «Ратуша», пл. Ринок, 14 роки; За ввічливість, ненав’язливу гостинність, вміння знайти спільну мову з усіма і правильні слова для кожного, за витривалість і відкриту посмішку.
27Гдуля Андрій АнатолійовичДомашній ресторан «Галушко», м. Львів, вул. Дж.Дудаєва, 164 роки; Андрій зарекомендував себе, як професіонал своєї справи. Комунікабельний працівник з високим рівнем знань у сфері обслуговування. Цікавий співрозмовник, який не залишить жодного гостя без уваги.
28Пачва Юлія МиколаївнаЛьвівські Пляцки, Пл. Ринок 143 р; Юля працює на закладі уже 2,5 роки. Займає посаду старшого офіціанта. За цей час постійно приймає активну участь у житті закладу, зацікавлена в особистому та кар’єрному зростанні у компанії та підтриманні її цінностей. Займається стажуванням нових працівників та відмінно знає робочий процес. Зацікавлена у навчанні та досягненні нових цілей. Відкрита до людей та вміє працювати у команді.

 

29Веклич Надія ІванівнаПерша Львівська Грильова Ресторація М’яса та Справедливости
“Бернардинський двір” Валова 20
3 р; Відповідально ставиться до роботи,завжди контролює ситуацію.
За 3 роки які вона працює в нас на її ім’я не поступило жодної скарги,лише хороші відгуки
Добра,мила привітна дівчинка))
30Кондрич Володимир ЯрославовичЛівий Берег, Проспект свободи 282 р; Відповідальний, ввчіливий, гарно спілкується з гостями, обізнаний в своїй сфері, добре орієнтується в міцних напоях та стравах. загалом рівень сервісу високий 
31Оробець Григорій МиколайовичТеатр Пива Правда, пл Ринок 32 1,5 р; Мають високі показники по виторгу – Надають прекрасний сервіс та швидке обчлуговування – Не мають зауважень від відвідувачів – Вміють працювати в команді 
32Гречанюк Олександр ВасильовичТеатр Пива Правда, пл Ринок 324 р; Мають високі показники по виторгу – Надають прекрасний сервіс та швидке обслуговування – Не мають зауважень від відвідувачів – Вміють працювати в команді
33Максимів Олег СтепановичТеатр Пива Правда, пл Ринок 325 р; Мають високі показники по виторгу – Надають прекрасний сервіс та швидке обслуговування – Не мають зауважень від відвідувачів – Вміють працювати в команді
34Лах Богдана АндріївнаТеатр Пива Правда, пл Ринок 325 р; Мають високі показники по виторгу – Надають прекрасний сервіс та швидке обслуговування – Не мають зауважень від відвідувачів – Вміють працювати в команді
35Тригобюк БогданЛьвівська Копальня Кави пл.Ринок 103 р; – Мають кращий середній чек свого підрозділу
– Кращі місячні виторги підрозділу
– Ініціативні, вносять корисні нововведення для покращення своєї роботи та роботи свого підрозділу
– Самостійно проводять командотворення персоналу
– Самостійно проводять курси підвищення кваліфікації для працівників свого підрозділу та постійно розвиваються 

2 р

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 р

 

36Марейченко СергійЛьвівська Копальня Кави пл.Ринок 10
37Шевчук СергійЛьвівська Копальня Кави пл.Ринок 10
38Пірко Марія ІванівнаГасова лямпа, вул.Вірменська, 203 р; Хороший працівник, дуже добре спілкується з гостями. Кожен гість для неї особливий.

 

39Величко Володимир МиколайовичРинок зброї Під-Арсеналом ( Клуб), Підвальна 56 міс; Старший офіціант, відповідальний, пунктуальний, чесний, людина, якій можна довіритись

 

40Телегус Владислава Ігорівнапаб “Зеник Митник”, вул Костюшка 1

 

3 р; Працює понад чотири роки, вічлива, комунікабельна, завжди уважна до потреб гостей, немає скарг від клієнтів, та окремі гості приходь саме до неї!

 

41Нагайло Ірина ОрестівнаМазох-кафе,вул.Сербська 7

 

10 міс

Вона охайний, пунктуальний та відповідальний працівник, чудово виконує свою роботу, легко знаходить спільну мову з гостями закладу, не конфліктує, підтримує і розуміє особливість концепції закладу та вміє працювати в команді.

42Кондрич ГаннаПструг.Хліб і вино.

 

2 р

Вона працює в нашому закладі більше ніж 1,5 року і показала хороший результат в обслуговуванні гостей нашого закладу. Відповідальна, має хороший підхід до гостей, швидке і якісне обслуговування. Бажає навчатися і розвиватися у цій сфері послуг. На даний час займає посаду: старшого офіціанта в нашому закладі.

 

43Васильків Мирослава ІванівнаВідкрита кавярня Біля Діани
пл. Ринок, 1

 

1 р; Комунікабельна, активна, відповідальна, ввічлива, володіє приємною зовнішністю.

 

44Сімора Катерина Іванівна

 

Дім Легенд, вул. Староєврейська 48

 

2 р

Добре виконує поставлені завдання, завжди проявляє ініціативу, обслуговування на високому рівні.
вже другий раз буде найкращим кельнером з дому легенд.

 

45Слутяк Юлія Леонідівна

 

“Пошта на Друкарській”, Друкарська,3

 

1 р; Майже кожного місяця має найкращі кількісні показники(виторг, робочі години, середній чек та інше). А головне – є універсальним бійцем: легко виходить на заміни в інші заклади, може знайти підхід до будь-якого гостя(навіть іноземця, не знаючи його рідної мови))
46Кіх Назар Тарасович“Найдорожча ресторайія галичини”

 

5 р

– Великий об’єм досвіду, адже працює вже 5 рік і з кельнерів це найдовше з тепер діючих – Відсутність попереджень чи зауважень у роботі Назарія
– Схвальні відгуки від клієнтів та відвідувачів закладу

 

47Грущак БогданЗолота Роза

 

2 р

Ввічливий, гарно вміє продавати, приємний та розумний хлопчина. Рішення приймав керівний склад, рішення було одностайне.

48Тимків Христина Павлівна“Криївка” пл.Ринок 14 2 рпозитивна, відповідальна, легко знаходить спільну мову з клієнтами
49Гоїн Олег Володимирович“Криївка” пл.Ринок 14 

 

1 ррвучкий, відповідальний, привітний хлопчина.

 

50Підзамків Іванна Михайлівна 

 

“Криївка” пл.Ринок 14 3 рвідповідальна, завжди зібрана, позитивна дівчинка.

 

51Філіна Галина Вікторівна Львівська майстерня шоколаду, Сербська 5 2,5 рПри виборі керувались
– позитивними відгуками клієнтів
-хорошими показниками по продажам
-професійним підходом до роботи та обслуговування
-виконання усіх поставлених цілей та завдань
-вищі показники в анкетах таємних клієнтів
-наявність постійних клієнтів
-особистий підхід до клієнта
-небайдужість
52Соболєв Радіон Львівська майстерня шоколаду, Сербська 5 9 міс; При виборі керувались
– позитивними відгуками клієнтів
-хорошими показниками по продажам
-професійним підходом до роботи та обслуговування
-виконання усіх поставлених цілей та завдань
-вищі показники в анкетах таємних клієнтів
-наявність постійних клієнтів
-особистий підхід до клієнта
-небайдужість 
53Кравчук Галина ВолодимирівнаТзОВ «Віденська кав’ярня» пр.Свободи, 1215 років, професіоналізм, комунікабельність, чесність, щирість, доброзичливість, знання мов, доброта, пунктуальність, прагнення до знань, розуміння
54Мельник Ростислав ІгоровичРесторан «Маестро», вул.. Лазнева, 3а3 р; Вправність, розум , вміння діяти в екстрених ситуаціях, вміння спілкуватись з гостями та вміло здійснювати продажі
55Ясеницька Христина МиколаївнаРесторан «ЯПІ», пр. Свободи, 6/85 р.; Комунікабельна, йде на контакт з людьми. Дуже хороший кельнер.
56Рабінович Марія СергіївнаРесторан «ЯПІ», пр. Свободи, 6/82 р.; комунікабельна, завжди усміхнена, гарно спілкується з гостями нашого закладу
57Болозовська Христина ЯрославівнаРесторан-музей «Сало», пр.Свободи,6/81 рік, комунікабельна, завжди усміхнена, легка в спілкуванні
58Матвишин ХристинаРесторан-музей «Сало», пр.Свободи,6/81,5р.; завжди усміхнена, комунікабельна, легко йде на контакт з людьми, ввічлива. Хороший кельнер.
59Гадзіковський Богдан ЮрійовичРесторан «Мон Шеф», вул. Городоцька, 153р.; Богдан є високо професійний кельнер.Завжди уважний до гостей закладу, завжди привітний та щирий, його високий професіоналізм завжди відмічають відвідувачі та керівництво ресторану «Мон Шеф»
60Білець Андрій ЯрославовичРесторан «Мон Шеф», вул. Городоцька, 156р. ; Андрій є високо професійний кельнер. Завжди уважний до гостей закладу, завжди привітний та щирий, його високий професіоналізм завжди відмічають відвідувачі та керівництво ресторану «Мон Шеф»
61Пироговський Дмитро Олегович“Львівська мануфактура кави”, вул.Братів Рогатинців, 72 р.; Дані працівники на відмінно виконують встановлені компанією правила сервісу обслуговування, про них добре відгукуються відвідувачі та працівники закладу
62Закаль Орися Орестівна“Львівська мануфактура кави”, вул.Братів Рогатинців, 71,5р.; Дані працівники на відмінно виконують встановлені компанією правила сервісу обслуговування, про них добре відгукуються відвідувачі та працівники закладу
63Лазунда Юрій Володимирович“Львівська мануфактура кави”, вул.Валова, 161,5р.; Дані працівники на відмінно виконують встановлені компанією правила сервісу обслуговування, про них добре відгукуються відвідувачі та працівники закладу
64Бойко Анастасія Ярославівна“Львівська мануфактура кави”, вул.Валова, 161 р.; Дані працівники на відмінно виконують встановлені компанією правила сервісу обслуговування, про них добре відгукуються відвідувачі та працівники закладу
65Кудик ОстапПАБ «ПИВНИЦЯ»4 р.; За час своєї роботи відрекомендував себе, як фаховий спеціаліст, який любить свою справу і максимум приділяє уваги обслуговуванню, ввічливий, веселий та комунікабельний 
66Жук Роман ПАБ «ПИВНИЦЯ» 2 р; За час своєї роботи відрекомендував себе, як фаховий спеціаліст, який любить свою справу і максимум приділяє уваги обслуговуванню, ввічливий, веселий та комунікабельний 

 

67Кушнір Павліна ВолодимирівнаРесторан «Япона Хата», пр. Своболди, 293р.; якісне обслуговування, завжди готова порадити гостям різні страви, в залежності від смакових вподобань, своєчасне реагування та вирішення конфліктних ситуацій
68Киричок Данило ВасильовичРесторан «Япона Хата», пр. Своболди, 294 місяці; Якісне, швидке обслуговування, ефективне вирішення конфліктних ситуацій, командна робота.
69Дідик Фгор РомановичРесторан «Япона Хата», пр. Своболди, 299 міс.; Якісне, швидке обслуговування, командна робота, індивідуальний підхід до кожного клієнта
70Павлисько Христина СтепанівнаРесторан «Япона Хата», проїзд Крива Липа, 83міс.; Якісне обслуговування та турбота про кожного гостя
71Столяр Ірина ВасилівнаРесторан «Япона Хата», проїзд Крива Липа, 81р.; Забезпечення гостям закладу не лише якісного обслуговування, а й хорошого настрою та бахання повертатися до нас знову і знову
72Головчак Ірина ІванівнаРесторан «Япона Хата», проїзд Крива Липа, 86 міс; Якісне обслуговування, завжди позитивні відгуки гостей закладу про професійних офіціантів
73Фаринич Микола МиколайовичРесторан «Япона Хата», пр. Свободи, 296міс; Надзвичайно турботливий про кожного Гостя, вміє працювати в команді та підвищувати градус психологічного клімату в колективі
74Рак Василина ВасилівнаРесторан «Япона Хата», проїзд Крива Липа, 81р.; Якісне обслуговування та уважність до кожного Гостя, а також індивідуальний підхід у різних ситуаціях
75Галіна Лілія ВолодимирівнаРесторан «Япона Хата», вул..Староєврейська, 411 міс.; Ефективне вирішення конфліктних ситуацій, якісне та швидке обслуговування
76Семприх Вікторія ЮріївнаРесторан «Япона Хата», пл. Ринок, 273 міс; Надзвичайно позитивний офіціант, який дарує хороший настрій якісне обслуговування всім Гостям закладу
77Домашовець Христина ОлегівнаРесторан «Япона Хата», пл. Ринок, 273 міс; Гарне обслуговування, завжди привітна, уважна до кожного Гостя
78Пелех Оксана ІгорівнаРесторан «Япона Хата», вул..Староєврейська, 47 міс; Обслуговує зажди з хорошим настроєм,, уважна до кожного Гостя, швидке та якісне обслуговування
79Марковець Софія АндріївнаРесторан «Япона Хата», вул..Староєврейська, 47 міс; Уважна до кожного гостя, завжди присутня привітність , не нав’язливість та швидкість хорошого обслуговування
80Гуменюк Тарас ОлеговичРесторан «Япона Хата», пр. Своболди, 292,5р.; Якісне та швидке обслуговування, вирішення конфліктних ситуацій, завжди привітні, готові допомогти у виборі Гостя
81Левочко Мар’янам.Львів, пр.Шевченка,7 ресторан “Мафія”1 рік; В роботі дуже спритна, вправно виконує поставлені перед нею завдання, цілеспрямована і перспективна. Завжди націлена на результат. А своєю посмішкою та ввічливістю зачаровує всіх Гостей.
82Несторук Нелям.Львів, пр.Шевченка,7 ресторан “Мафія”1р.; Надзвичайно ввічлива та привітна. Гості залишають тільки позитивні відгуки про неї. Для закладу вона є надзвичайно цінним працівником, оскільки вдало збільшує середній чек, а також вміло продає позиції Play-листа.
83Пилипенко Михайло Олегович Ресторація «ATLAS», пл.Ринок, 451,5р; Михайло працює в нас відвідкриття і зарекомендував

себе як харизматичий,

вправний та професійний

кельнер. Кельнер який може

знайти індивідуальний підхід

до будь-якого гостя

майстерно обслужити і

залишити максимальне

приємне враження про заклад.

 

84Щур Назар ЮрійовичРесторація «ATLAS», пл.Ринок, 451,5 р. Назар є візитівкою нашогозакладу. Людина, яка любить

свою роботу, шанує всіх

гостей, з якими працює та

прикладом бездоганого

обслуговування для всіх

працівників. Улюблені

є звертання до гостей «Мадам»

та «Місьє».

 

85Кадикало Соломія ЗіновіївнаРесторація «ATLAS», пл.Ринок, 451,2р.; Соломія є взірцем гостинного, ввічливого, професійногокельнера. Кельнер, після

спілкування з яким, хочеться

приймає всіх гостей закладу.

Соломія майстерно та щиро

повернутись в заклад ще раз.

 

86Гриб Соломія БогданівнаЗаклад «Blackwood Coffe andBurger»

пл.Ринок, 42

 

5міс.; Соломія взірець щирості,природньості, швидкості та

майстерності в нашому

закладі. Кельнер, який щиро

посміхається, по дружньому

відкритості.

майстерно створює відчуття

неформальності та

радить скуштувати страви,

 

87Вороніна Тетяна Мирославівна кафе здорового харчування «Смаколик»м. Львів, вул. Михальчука,53міс.;Вона не просто подаєїжу, а створює атмосферу для кожного гостя. Завждипривітна і в доброму гуморіпрацює у повномувзаєморозумінні з клієнтами так, щокожен з них виходитьіз закладу ситим і у гарному настрої, завждикаже: «Дякую! Булодуже смачно!» і щоразуповертаєтьсязнову. 
88Смоляр Ольга ВолодимирівнаРесторан «Прага», вул.Гнатюка, 81,5р.; відповідальна, старанна, «квіточка»
89Кушнірук Віталій ВалерійовичРесторан «Прага», вул.Гнатюка, 88міс; епатажний, відповідальний, креативний
90Жеребецький Любомир АндрійовичРесторан «Прага», вул.Гнатюка, 81,4р.; сумлінний, позитивний, виконавчий, креативний
91Герус Юлія ВолодимирівнаКафе «Syrudel Haus», вул.Шевська, 67р.; Ввічлива, усміхається незважаючи на втому та велику кількість гостей та відвідувачів, завжди охайна, швидко реагує на прохання в робочому режимі, безумовно та незаперечно володіє меню та винною картою, дисциплінована, творча, креативна та точна
92Петріца Богдан ВасильовичРесторан «Цепелін», пр. Чорновола, 595р.; Богдан майстер обслуговування, дуже любить свою професію, вміє вислухати та зрозуміти відвідувача, правильно донести потрібну інформацію, уважно відноситься до кожного побажання гостя, цікавиться новинками інших закладів, щоб почерпнути для себе щось важливе
93Сташків Тарас ІгоровичРесторан «Цепелін», пр. Чорновола, 5910р.; Перші три роки працював офіціантом, завжди прагнув пізнавати нове, навчатись. Останні сім років працює барменом, чудово готує всі види кави, майстер октетів, любить експериментувати та змішувати смаки
94Бедрій Юрій ІгоровичРесторан «Цепелін», пр. Чорновола, 598р.; Наділений організаторськими здібностями, майстер бенкетного обслуговування, наставник колективу офіціантів
95Криклива Надія Михайлівна Mons Pius: Пиво і М’ясовул. Лесі Українки, 14

 

3 роки і 2 місяціЧесна, ввічлива, гостинна, дуже добра, завжди допомагає ближнім, дуже привітна та цілеспрямована

 

96Задерецька Ірина АндріївнаMons Pius: Пиво і М’ясовул. Лесі Українки, 14

 

3 роки і 2 місяціЗавжди усміхнена, дружелюбна, гостинна, справедлива, любить свою роботу як рідний дім, і привітна у будь-яких випадках.

 

97Дворянин Христина Романівна Mons Pius: Пиво і М’ясовул. Лесі Українки, 14

 

1рік і 6 місяцівГостинна, ввічлива, цілеспрямована, пунктуальна, завжди прагне знати більше про свою роботу. Дуже дружелюбна і добра.

 

98Масний Степан СтепановичСУПП ТзОВ «Кастелярі», Ресторан КумпельВ.Винниченка, 67р.; Чесність, порядність, сумлінне ставлення до своєї праці
99Радіонов Павло СергійовичСУПП ТзОВ «Кастелярі», Ресторан КумпельВ.Винниченка, 67р.; Чесність, порядність, сумлінне ставлення до своєї праці
100Нужин Констянтин ОлескандровичСУПП ТзОВ «Кастелярі», Ресторан КумпельВ.Винниченка, 63р.;Чесність, порядність, сумлінне ставлення до своєї праці
101Качмар Михайло ВасильовичСУПП ТзОВ «Кастелярі», Ресторан КумпельВ.Винниченка, 62рю;Чесність, порядність, сумлінне ставлення до своєї праці
102Куцір Остап СтепановичСУПП ТзОВ «Кастелярі», Ресторан КумпельВ.Винниченка, 67р; Чесність, порядність, сумлінне ставлення до своєї праці
103Савчишкін Василь Олексійович Шампанерія X&X Вул..Лесі Українки 25 1Р Уважний , усміхнений, доброзичливий, комунікабельний. 

 

104Нечипорук Юлія Вікторівна Шампанерія X&X Вул..Лесі Українки 25 1рю; Отримує найкращі позитивні відгуки від гостей! 
105Якимович Андрій ЯрославовиТзОВ «Кумпель-2»пр.Чорновола, 2б5р; чесність, порядність, сумлінне ставлення до свої праці
106Юнко Максим РомановичТзОВ «Кумпель-2»пр.Чорновола, 2б4р.; чесність, порядність, сумлінне ставлення до свої праці
107Филипович Олександр ОлександровичТзОВ «Кумпель-2»пр.Чорновола, 2б3р. чесність, порядність, сумлінне ставлення до свої праці
108Мельник Богдан БогдановичТзОВ «Кумпель-2»пр.Чорновола, 2б6р. чесність, порядність, сумлінне ставлення до свої праці
109Гавронський Тарас БогдановичТзОВ «Кумпель-2»пр.Чорновола, 2б3р. чесність, порядність, сумлінне ставлення до свої праці
110Харечко Христина МиколаївнаБілий ЛевВул..Л.Українки, 15

 

3р.; Ретельність у роботі, відповідальність, привітна до відвідувачів та є кваліфікованим працівником
111Виздрик Наталія МиронівнаБілий ЛевВул..Л.Українки, 15

 

3р.; Ретельність у роботі, відповідальність, привітна до відвідувачів та є кваліфікованим працівником
112Савошко Катерина ВасилівнаБілий ЛевВул..Л.Українки, 15

 

3,5р.; Ретельність у роботі, відповідальність, привітна до відвідувачів та є кваліфікованим працівником
113Димидюк Андрій АрсентійовичТзОВ «Ресторація Бачевських»30р.; показав себе як лідер в колективі. Має неповторне вміння вислухати гостей і максимально задовольнити їх побажання. Знаходить вихід з любих скрутних ситуацій, своєю усмішкою та неповторним вмінням спілкуватись просто закохує в себе всіх гостей
114Казюка Микола ОлександровичПаб «Купіца»Вул. Братів Рогатинців,185р.; відповідальний, охайний, пунктуальний, чемний
115Хаїнський Тарас Романович Celentano Ristorante м.Львів , вул. Галицька 11 рік; Завжди позитивно та виважено обслуговує гостей закладу. Спрямований на розвиток, швидко навчається. 
116Якобчук Юрій Сергійович«Бігос Паб», пл.Соборна, 2а1,5р.; Відповідально ставиться до роботи. Пунктуальний, ввічливий. Відкритий до людей і просто кращий.
117Черник Андрій Богданович Ресторан «Тарон»вул. Кузневича, 16а

 

5 років та 6 місяцівУважний, ввічливий і взагалі ця людина дійсно вміє дарувати відпочинок нашим гостям та сам отримувати від цього задоволення

 

118Царик Святослав Ігорович Ресторан «Тарон»вул. Кузневича, 16а2 рокиХлопчина , який розуміє з пів погляду бажання гостя…Стрімкий до вдосконалення та набуття нових знань….

 

119Корнило Олег ЙосиповичCAFÉ №1Пл. Катедральна, 512 років; самий веселий, комунікабельний, швидкий, ввічливий, пунктуальний, легко знаходить спільну мову з клієнтами, працьовитий, обізнаний в своїй справі, уважний…
120Яцик Володимир Орестович Ресторан «Голодний Микола»вул. Стрийська 352

 

7роківХороше обслуговування

 

121Заяць Дмитро Юрійович.

 

Ресторан «Голодний Микола»вул. Стрийська 352

 

3 рокиХороше обслуговування

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Хочеш повідомити новину? Дій!

Реклама

Loading...

Реклама