дивись.info

У «Львівводоканалі» ПрАТ «Компанія Ензим» розповіла про власні проекти очищення стоків (відео)

5

Львівський виробник ПрАТ «Компанія Ензим» впровадив ряд власних екологічних проектів, послуговуючись інноваційним світовим досвідом. Задля покращення стану міських очисних споруд підприємство також співпрацює з містом.

Про це 28 травня розповів керівник технічного відділу «Компанія Ензим» під час зустрічі представників промислових підприємств. повідомив кореспондент Дивись.Інфо.

Під час засідання було обговорено стан виконання заходів з приведення стічних вод підприємств до встановлених норм. Зокрема “Компанія Ензим” презентувала розробки проектів, які успішно використовує.

За словами Миколи Шустера, сьогодні сучасний комплекс очисних споруд «Компанія Ензим» – єдиний у Львові та області, який використовує біологічні методи очистки стічних вод відповідно до світових технологій. В результаті очищення стічних вод підприємство отримує 100 м. куб. біогазу за добу, яким заміщає 25% природного газу. Капітальні інвестиції у власні очисні споруди «Компанія Ензим»  за 2004-2014 рр. склали 9 млн. євро.

«У 2015 році підприємство планує запустити додаткову анаеробну технологічну лінію для поглиблення очистки стоків, що зменшить навантаження на міські очисні системи. В результаті очищення стічних вод на такому комплексі ми будемо продуктувати 7000 м. куб. біогазу за добу, яким плануємо заміщати 70% природного газу. Додаткові інвестиції в наші очисні споруди у 2015 році складуть 2,2 млн. євро», – розповів Микола Шустер.

Додамо, що «Компанія Ензим» плідно співпрацює з містом. У 2015 році підприємство інвестувало 6 млн. грн. в міські очисні споруди для покращення їх робіт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Хочеш повідомити новину? Дій!

Реклама

Loading...

Реклама