Ветерани плавання Львівщини успішно виступили в «Кубку Дунаю» (фото)

5-7 червня 2015 року у м. Кечкемет (Угорщина) завершилися представницькі змагання з плавання серед ветеранів спорту - “Кубок Дунаю” серед клубів Центральної та Східної Європи та VI відкритий чемпіонат Угорщини з плавання у закритому басейні в категорії «Мастерс».

У змаганнях взяли участь 48 ветеранських плавальних клубів, за команди яких змагалися спортсмени віком від 25 років та старші з різних куточків світу, виборюючи першість на різних дистанціях у різних видах програми.

Львівську область представили 2 спортивних клуби плавання: “Euro-Lviv Msc” та “Swimming club no stars”.

Приємно, що перші два місця вибороли клуби саме з України, які представляли Львівщину - “Swimming club no stars”, котрий здобув 154 медалі (83 золотих, 41 срібних, 30 бронзових), та “Euro-Lviv Msc”, котрий виборов 108 медалей (51 золотих, 32 срібних,25 бронзових)! Третє клубне місце виборов клуб з Угорщини “Budapesti Delfinek”, котрий виборов загалом 67 медалей.

Ветеранам плавання Львівщини при цьому вдалося встановити 23 рекорди України на різних дистанціях.

Отож вітаємо наших спортсменів з успішним виступом на міжнародних змаганнях!