Львів’янка Марія Школьна – бронзова призерка молодіжного чемпіонату світу зі стрільби з лука

З 8 до 14 червня 2015 року у місті Янктон (США) проводився молодіжний чемпіонат світу зі стрільби з лука. В змаганнях брали участь понад 400 спортсменів з 50 країн світу. Львівська лучниця Марія Школьна підтвердила свій високий клас і в особистому заліку посіла третє місце серед юніорок у дивізіоні «Блочний лук», повідомила Дивись Інфо Оксана Вацеба.

Тренує Марію її батько - Костянтин Школьний, сам відомий у минулому спортсмен. Нажаль, її друзям по команді до нагород не вистачало зовсім трошки. Так, львівські лучники Соломія Трапезнікова та Сергій Макаревич посіли четверті місця в номінаціях відповідно «Командний мікс», «Олімпійський лук».

Чоловіча команда українських юніорів посіла п’яте місце, а жіноча - восьме. Ще двоє представників Львівщини сестра та брат Валерія та Антон Гончарови посіли сьоме місце у дивізіоні «Командний мікс, блочний лук» серед кадетів. А в особистій першості вони посіли відповідно восьме та дев’яте місця.