У Львові пройде ІХ Всеукраїнський юнацький турнір з великого тенісу

29 червня о 18:00 год на території СОК «Євроспорт» відбудеться відкриття ІХ Всеукраїнського юнацького тенісного турніру "Кубок Євроспорту 2015". Організатор заходу – СОК «Євроспорт» під егідою Федерації тенісу України, повідомила Дивись Інфо прес-служба ЛМР.

Турнір став одним з головних змагань в Україні для юних тенісистів, щороку збирає молодих представників найбільших тенісних шкіл країни; він покликаний виявляти талановиту молодь – спортсменів, які згодом захищатимуть ім’я нашої держави на міжнародній арені. Цьогоріч між собою змагатимуться близько 120 учасників.

Відкриється турнір підняттям прапора. Цю честь здобула вихованка тенісної школи СОК «Євроспорт» тринадцятирічна Анна Мартим'янова, яка нещодавно стала володаркою унікального титулу під час дитячого чемпіонату України з тенісу – на одному чемпіонаті вона попала в три фінали з трьох можливих: стала переможцем в одиночному розряді і міксті, вийшла у фінал в парному розряді.

Закриття змагань відбудеться 4-го липня 2015 року.