Георгій Іваницький – найкращий спортсмен Львівщини у червні (фото)

Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління молоді і спорту облдержадміністрації та членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило найкращим спортсменом Львівщини за підсумками спортивного червня 2015 року лучника Георгія Іваницького, повідомила Дивись Інфо Оксана Вацеба

Тренери Г. Іваницького: Заслужені тренери України Василь Ткачек та Тетяна Образцова.

Це почесне звання перспективний молодий спортсмен виборов завдяки двом медалям – золотій та бронзовій, здобутим на перших в історії світового спорту Європейських іграх 2015 року в Баку (Азербайджан).

Зокрема Георгій Іваницький, у парі з Лідією Січеніковою з Чернівців в наднапруженому поєдинку зі збірною Словенії здобув «бронзу» в командних змаганнях зі стрільби з лука серед змішаних пар.

А вже в командних змаганнях серед чоловіків збірна команда України в складі львів’ян Георгія Іваницького, Маркіяна Івашка та харків’янина Віктора Рубана, звівши рахунок до перестрілки у фінальній зустрічі зі збірною командою Іспанії, виборола золоті нагороди І Європейських Ігор!

ів

На фото (www.baku2015.com ): Лідія Січенікова, Георгій Іваницький – Бронзові призери І Європейських ігор зі стрільби з лука в командних змаганнях серед змішаних пар

В особистих змаганнях Георгій Іваницький посів 5 місце поступившись майбутньому переможцю – іспанцю Альваріно Гарсія Мігелю в перестрілці «9» на «9» за вихід до пів-фіналу змагань, де стріла суперника виявилась ближчою до центру мішені.

ів2На фото (www.baku2015.com ): Георгій Іваницький, Маркиян Івашко, Віктор Рубан – чемпіони І Європейських ігор зі стрільби з лука в командних змаганнях серед чоловіків

Незабаром відбудеться вшанування кращого спортсмена Львівщини за результатами історичного спортивного червня 2015 року та його особистих тренерів!

Інформаційна довідка

ІВАНИЦЬКИЙ ГЕОРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

Спортивне звання: МСУМК

Дата народження: 6 травня 1992 р.

Вид зброї: олімпійський лук

Спортивне товариство, спортивний заклад: ФСТ «Україна» / ФСТ «Динамо» України, СДЮШОР «Електрон», Львівська школа вищої спортивної майстерності (перемінний склад) .

Освіта: незакінчена вища, Львівське училище фізичної культури, Львівський державний університет фізичної культури (студент)

Сімейний стан: неодружений.

Спортивні досягнення: Член збірної команди України, багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів світу та Європи, переможець міжнародних змагань Гран-Прі, багаторазовий чемпіон України зі стрільби з лука.

2009 рік

- 1 м. в команді на чемпіонаті світу в приміщенні серед юніорів (м.Ряшів, Польща);

- 1 м. особисто на фіналі кубка Європи серед юніорів (Італія);

- 4 м. особисто на чемпіонаті світу серед юніорів (м. Огден,США);

– виборов ліцензію для країни на участь в І юнацьких Олімпійських Іграх.

2010 рік

- 1 м. в команді-міх, 4 м. в команді на чемпіонаті Європи серед юніорів (м.Віннінден, Німеччина).

2011 рік

- 3 м. в команді на чемпіонаті Європи в приміщенні (м. Камбрілс, Іспанія),

- 2 м. в команді-міх, 1 м. в команді на Кубку Європи серед юніорів (м.Ечміадзін, Вірменія);

- Рекорд світу на дистанції 90 м.;

- 1 м. в команді на Кубку Європи серед юніорів (м.Пафос, Кіпр);

- 6 м. особисто на чемпіонаті світу серед юніорів (м.Легніца, Польща).

2012 рік

- 2 м. в команді на чемпіонаті світу в приміщенні (м. Лас-Вегас, США),

- 3 м. в команді на Гран-Прі Європи серед чоловіків (м. Нікосія, Кіпр),

- 1 м. в команді на чемпіонаті Європи серед юніорів (м.Нікобінг, Данія).

2013 рік

-9 м. особисто, 4 м. в команді на чемпіонаті Європи в приміщенні (м.Ряшів, Польща).