Ветерани волейболу Львівщини – серед кращих на національній арені

15-20 червня 2015 року в с. Коблево (Миколаївська область) завершилися фінальні змагання з волейболу за програмою VI Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам’яті Михайла Баки та ХХІV Кубок України з волейболу серед ветеранів спорту.

Змагання проводилися Міністерством молоді та спорту України, Федерацією волейболу України, Асоціацією волейболу України за активної підтримки відділу з питань фізичної культури і спорту Миколаївської облдержадміністрації.

У змаганнях взяли участь збірні команди різних вікових груп з різних областей України, в т.ч. й команди Львівщини.

Загалом Львівську область представляли 10 команд (5 чоловічих та 5 жіночих) у вікових категоріях: 35+, 50+, 55+, 60+, 65+, 70+ та 75+.

Волейболістам-ветеранам Львівської області вдалося вибороти 2 золоті (вікова категорія жінки 55+ та чоловіки 60+), 2 срібні (вікова категорія жінки 50+; чоловіки 60+) та 4 бронзові (вікова категорія жінки 35+, жінки 55+, чоловіки 55+, чоловіки 75+) комплекти нагород, що дозволило у загальному підсумку вибороти третє командне місце!

Отож вітаємо наших ветеранів спорту Львівщини та бажаємо й надалі нових перемог!

Ольга Козій, обласний центр “Спорт для всіх”