Збірна Львівщини – переможець зі стрільби з лука

8
Збірна Львівщини – переможець зі стрільби з лука

22-26 червня 2015 року в м. Львові на лучному полі навчально-спортивної бази обласної організації ФСТ «Динамо» (вул. В. Янева, 10) відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука серед юніорів та юнаків 2001 р.н. та молодших. Ці змагання є етапом відбору до складу молодіжної збірної команди України, яка представлятиме нашу державу на Кубку Європи (Рим, Італія), що відбудеться вже незабаром, 12-18 липня 2015 року.

За найвищі нагороди чемпіонату змагались 161 спортсмен, які представляли збірні команди 10 областей України та м. Києва.

Після напружених змагальних баталій в активі збірної команди Львівської області – 15 нагород різного ґатунку, серед яких 7 найвищої проби, 4 срібні та 4 бронзові медалі.

За результатами особистої першості переможцями та призерами серед юніорок не було рівних Львівським лучницям, а саме:

1 місце – мс ЛУК’ЯНОВА Наталія

2 місце – мсмк ГНИП Соломія

3 місце – мс ТРАПЕЗНІКОВА Соломія

Серед юніорів переможцями та призерами виявилися:

1 місце – мс ПРИМ’ЯК Богдан

2 місце – мс ФІЛЯС Ярослав

3 місце – мс ЖУРИЛО Максим

В командному фінальному раунді серед юніорок

переможцями та призерами стали:

1- місце – Львівська -1 в складі: мс ЛУК’ЯНОВА Наталія

мсмк ГНИП Соломія

мс ТРАПЕЗНІКОВА Соломія

2- місце – Львівська -2 в складі: мс МАЦЕХ Марта

мсмк СТРУК Мар’яна

мс МАЧІХА Софія

3- місце – Чернівецька – 1

В командному фінальному раунді серед юніорів переможцями та призерами стали:

1- місце – Львівська -1 в складі: мс ПОПОВИЧ Максим

мсмк МАЛИК Михайло-Ярослав

мс ОСТРОВСЬКИЙ Михайло

2- місце – Харківська – 1

3- місце – Чернівецька – 1

В командних змаганнях серед змішаних пар юніорів переможцями та призерами стали:

1- місце – Львівська -1 в складі: мс ПОПОВИЧ Максим

мс ТРАПЕЗНІКОВА Соломія

2- місце – Чернівецька – 1

3- місце – Харківська – 1

4- місце – Львівська -2 в складі: мс МАЦЕХ Марта

мс БУКАТЕВИЧ Борис

За результатами особистої першості переможцями та призерами серед дівчат стали:

1 місце – РУСИН Ірина – Львівська

2 місце – ЗАЛУЦЬКА Оксана – Рівненська

3 місце – ВЕПРІНЦЕВА Ольга – м.Київ

Серед юнаків переможцями та призерами стали :

1 місце – кмс ОВЧИННІКОВ Артем – Сумська

2 місце – МОЙСІЄНКО Микола – Чернігівська

3 місце – ПОМІРКО Олег – Львівська

В командному фінальному раунді серед дівчат переможцями та призерами стали:

1- місце – м. Київ

2- місце – Чернівецька – 1

3-місце – Львівська – 1 в складі: ГАРАСИМ’ЯК Діана

РУСИН Ірина

НАУМОВА Жанна

В командному фінальному раунді серед юнаків переможцями та призерами стали:

1- місце – Львівська -1 в складі: ПОМІРКО Олег

ФЕДОРУК Назар

ВЕРБУХОВСЬКИЙ Винар-Михайло

2- місце – Львівська -2 в складі: ЧЕРНЯВСЬКИЙ Микола

ШТАЄР Віталій

ДАНИЛЬЄВ Данило

3- місце – м. Київ

В командних змаганнях серед змішаних пар кадетів переможцями та призерами стали:

1- місце – Харківська – 1

2- місце – м. Київ

3- місце – Чернівецька – 1

4- місце – Львівська -1 в складі: ГАРАСИМ’ЯК Діана, ПОМІРКО Олег

За результатами загальнокомандного підсумку збірні команди областей

розташувались наступним чином:

І МІСЦЕ – ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ-1 – 784 очки

ІІ місце – Харківська область – 423 очки

ІІІ місце – Чернівецька область – 421 очок

ІV місце – ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ-2 – 410 очок.

Владлен Новаковський – провідний тренер збірної команди України зі стрільби з лука, м.Львів

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Хочеш повідомити новину? Дій!
ПОДІЛИТИСЬ

Реклама

Loading...

Реклама