дивись.info

Садовий доручив адаптувати роботу нічних маршрутів до потреб працівників нічних змін

5
Садовий доручив адаптувати роботу нічних маршрутів до потреб працівників нічних змін

Як поінформував начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир, нічними маршрутами щоночі користується в середньому 300 осіб. Він переконаний, що в майбутньому пасажиропотоки у нічних маршрутах зростатимуть, адже до управління надходить багато дзвінків від мешканців, які цікавлять графіками та маршрутами нічного громадського транспорту, повідомила Дивись Інфо прес-служба ЛМР.

Міський голова Львова Андрій Садовий доручив відкоригувати роботу нічних маршрутів так, щоб вони були максимально зручні для мешканців, які працюють на підприємствах у нічні зміни. «Я просив би, щоб управління транспорту та зв’язку та департамент економічної політики попрацювали спільно по підприємствах, де є друга, третя зміни, щоб звернути увагу на специфіку роботи підприємств і щоб ці маршрути були корисні для наших львівських підприємств. Якщо треба буде вносити зміни в роботу маршрутів, то ми готові це робити. Мені важливо, щоб люди, які працюють вночі, могли нормально добратися на роботу чи з роботи додому. Це дуже і дуже важливо. Однозначно тримаємо жорстку дисципліну, дотримання графіку має бути ідеальним, тоді буде клієнт», – зазначив міський голова Андрій Садовий.

Як сказав Віктор Щир, вже є звернення від мешканців Винник щодо продовження маршруту до цього міста. «За підсумками перших ночей роботи з вже з понеділка вноситимуть корективи у роботу автобусів щодо залізничного вокзалу, щодо «Метро» і щодо Сихова. Одного автобуса на Сихів замало», – сказав Віктор Щир. Також

За його словами, ситуація щодо безпеки в нічних автобусах є контрольованою, громадський порядок забезпечують працівники муніципальної дружини.

Нагадаємо, нічні маршрути запрацювали у Львові 1 липня. Вартість проїзду складає 8 грн

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Хочеш повідомити новину? Дій!

Реклама

Loading...

Реклама