дивись.info

Зірвати будівництво пам’ятника Шептицькому зацікавлені антиукраїнські сили

8
Зірвати будівництво пам’ятника Шептицькому зацікавлені антиукраїнські сили

“Насправді мова йде не про пам’ятник Шептицькому. Мова йде про спроможність українців, спроможність церкви, української церкви, і про спроможність громади. Є купка людей, які нарешті скинули з себе маски. Бо коли подається позовна заява заборонити будівництво пам’ятника Шептицькому, то у цьому зацікавлені тільки антиукраїнські сили”, – таку думку висловив голова Львівської ОДА Олег Синютка у програмі “Віч-на-віч” на ТРК “Львів” від 05 липня 2015 року.

“У мене нема сумніву, що у суспільстві нема дискусії, чи потрібен пам’ятник Шептицькому, чи не потрібен. Будь-якому християнину зрозуміло, що в цей проміжок часу між Першою та Другою світовими війнами, коли ми у 1918-20 роках втратили державність, а в червні 1941 року на дуже короткий період відновили, то якраз у цей період у нас є величезна глиба не тільки церковного діяча, а державного мужа – митрополита Андрея Шептицького, який зберіг українство, який зберіг віру, який репрезентував і згуртував українців навколо себе”, – зазначив голова ЛОДА.

“Сьогодні вороги України скидають зі себе маски. Вони протестують не проти митрополита Андрея Шептицького, вони протестують проти всього українського. І це люди дуже швидко зрозуміють”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Хочеш повідомити новину? Дій!

Реклама

Loading...

Реклама