Двоє представників Львівщини змагатимуться на XIII літньому олімпійському фестивалі

2
Двоє представників Львівщини змагатимуться на XIII літньому олімпійському фестивалі

З 26 липня до 1 серпня ц.р. в столиці Грузії м. Тбілісі триватиме XIII літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль (ЄЮОФ), який збере понад 3 800 найсильніших юних атлетів з 50 країн континенту, повідомила Дивись Інфо Оксана Вацеба.

У складі збірної команди України змагатимуться 49 молодих атлетів, які вестимуть боротьбу за нагороди у 5 з 9 видах спорту: легка атлетика (18 спортсменів), дзюдо (8 спортсменів), плавання (10 спортсменів), спортивна гімнастика (6 спортсменів), велоспорт (6 спортсменів). Не виступатимуть юні українські олімпійці у таких видах спорту: теніс, волейбол, гандбол та баскетбол.

Львівщина буде представлена двома легкоатлетами – спринтеркою Іриною Марчак та стрибункою у висоту Анастасією Матвійок.

Виконком Національного олімпійського комітету України затвердив шефом місії української делегації на ЄЮОФ в Тбілісі дворазову призерку Олімпійських ігор з вітрильного спорту Олену Пахольчик.

Талісманом Фестивалю обрано фазана «PAEKY» («Пікі»). Саме фазан – є символом Тбілісі і асоціюється зі стрімкістю та швидкістю. Девіз Фестивалю – «Крок у майбутнє».

склад збірної команди України на XIII ЄЮОФ, Тбілісі (Грузія)

Прізвище, ім’яДата народженняРегіонДЮСШДисципліна
Гімнастика спортивна
1Єрмаков Едуард06.02.1998м. ЗапоріжжяСДЮШОР-1,

ЛОШВСМ

багатоборство
2Коцюбан Владислав21.04.1998м. Київ-ДонецькСпартакбагатоборство
3Іванов Максим15.02.1998м. ЛуганськЛОШВСМбагатоборство
4Горохова Яна06.09.2000м. КіровоградОСДЮСШОРбагатоборство
5Варінська Діана22.03.2001м. КиївРВУФК, ДЮСШ

«Україна»

багатоборство
6Задворна Аліса21.04.2000м. ДонецькРВУФК,

КДЮСШ

багатоборство
Дзюдо
7Самотуг Кирил17.06.1998м. КиївШВСМ, РВУФК55 кг
8Черкай Олександр26.01.1998м. КиївШВСМ, РВУФК73 кг
9Бабенко Олексій18.10.1998м. КиївДЮСШ Спартак90 кг
10Манукян Геворг14.09.1998м. КиївРВУФК ШВСМ66 кг
11Березка Владислав21.01.1998ХарківськаХДВУФК 1

Динамо

+ 90 кг
12Саблєва Катерина07.09.1998м. КиївДЮСШ Спартак

Динамо

48 кг
13Антіпіна Анастасія12.11.1999м. КиївРВУФК57 кг
14Хрящевська Ірина27.04.1999м. КиївДЮСШ «Юний спартаківець»

Динамо

63 кг
Плавання
15Григоренко Євгенія31.03.2001ДонецькаОДДЮСШ100 н/сп

100 в/с

50 в/с

16Красіна Анастасія28.11.2001ДонецькаОДДЮСШ100 брас
17Вербицька Поліна14.05.2001ХарківСДЮШОР100, 200 в/с
18Мясоєдова Еліна15.03.2001ХарківСДЮШОР800 в/с
19Гунченко Валерія10.04.2001ХарківськаСДЮШОР200 к/п

200 в/с

100 в/с, 100 батт.

20Мороз Олександр15.08.1999ДніпропетровськаАвангард

Днепродержк

50 в/с

100 в/с

21Пехота Максим28.02.1999ДонецькаОДДЮСШ200 брас

100 брас

22Омельков Дмитро15.10.1999ЗапорізькаСДЮШОР-Спартак КПУ200 в/с

400 в/с

23Селедцев Кирило13.03.1997Київська областьОсвіта200 комб

100 комб

24Луговий Олександр05.03.2000РівнеДЮСШ – 2200, 400 к/п
Велоспорт
25Дахновський Костянтин13.03.1999КіровоградськаРВУФК

ДЮСШ

Індивідуальна та групова гонки
26Козаков Ярослав20.02.1999ДонецькаДВУОРІндивідуальна та групова гонки
27Нікулін Данііл17.02.1999ДонецькаОСДЮСШОР

ДВУОР

Індивідуальна та групова гонки
28Арчібасова Єлізавета10.01.2000ДонецькаДЮСШ Темп ДВУОРІндивідуальна та групова гонки
29Кулинич Ольга01.02.2000КиївськаКОСДЮСШОР «Промінь»Індивідуальна та групова гонки
30Червоняк Вероніка30.06.1999м. ВінницяШВСМІндивідуальна та групова гонки
Легка атлетика
31Марчак Ірина23.04.1999ЛьвівськаЛДЮСШ100-200м
32Мучарова Євгенія28.08.1999СумиДЮСШ400м
33Вдовиченко Дарія24.02.1999ХарківськаХДВУФК400м, 800м
35Гринько Вікторія02.09.1999ДніпропетровськаДВУФК100м, 400м с/б
36Кузьома Валентина26.12.1999ПолтавськаМОН ДЮСШ800м
37Ходаківська Юлія07.07.1999Київська обл.ЦОП3000м
38Борисова Марія10.04.2000Київська обл.МОН ДЮСШ3000м
39Куссекало Соня05.05.2000ДніпропетровськаСДЮСШОР 3Потрійний
40Колотій Анастасія09.01.1999ХмельницькаДЮСШДовжина
41Лукашенко Маргарита23.06.1999ХарківКЗДЮСШЯдро
42Шух Аліна12.02.1999Київська обл.БВУФКСпис
43Зарицька Олександра21.07.1999Київська обл.БВУФКСпис
44Матвійок Анастасія07.08.1999м. ЛьвівЛВУФКВисота
45Овчаренко Олексій19.01.1999ХарківськаХРЛСП110с/б
46Нікітін Дмитро31.07.1999ЖитомирськаДЮСШВисота
47Шевцов Тарас05.06.1999ХарківськаХДЮСШЖердина
48Засуха Артем13.02.1999Київська обл.ДЮСШДовжина
49Гаврилюк Михайло19.10.1999Івано-ФранківськаОДЮСШМолот

Довідково:

Історія Європейського юнацького олімпійського фестивалю бере свій початок з 1990 року, коли за ініціативи президента Міжнародного Олімпійського Комітету Жака Рогге, який на той час очолював Європейські Олімпійські Комітети (ЄОК), було прийнято рішення про проведення один раз на два роки зимових та літніх фестивалів.

Змагання проводяться в непарні роки із зимових та літніх видів спорту та регламентуються Хартією ЄЮОФ, що затверджена Генеральною асамблеєю (ЄОК) 13 грудня 2003 року.

Вік учасників в залежності від видів спорту 13-17 років.

ЄЮОФ сповідує філософію дорослих Ігор, окрім олімпійської атмосфери, яку відчувають юні спортсмени – починаючи від екіпіровки і закінчуючи церемонією нагородження, тут присутні всі традиційні атрибути найголовніших стартів чотирьохріччя: естафета вогню та його запалення, підняття прапора, церемонія відкриття та закриття Фестивалю, допінг-процедури тощо.

Фестиваль має не лише спортивне значення, але і відіграє значну роль в освіті та спілкуванні молодих людей через спорт та завдяки йому, популяризуються олімпійські ідеали і пропагується олімпійських рух та здоровий спосіб життя.

На XII ЄЮОФ, що відбувся у голландському Утрехті в 2013 році, українці здобули 14 нагород – 6 срібного та 8 бронзового ґатунку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Хочеш повідомити новину? Дій!
ПОДІЛИТИСЬ

Реклама

Loading...

Реклама