Дитячо-юнацька спортивна школа №3 з веслування на байдарках і каное стала кращою

З 10 до 12 липня в смт. Добротвір відбулися Всеукраїнські зональні змагання «Стрімкі човни» з веслування на байдарках і каное серед ДЮСШ та СДЮШОР. Команда учнів Дитячої юнацької спортивної школи №3 (м. Львів) впевнено посіла перше місце у командному заліку серед 20-ти команд з 13-ти міст західних областей України, повідомила Дивись Інфо прес-служба ЛМР.

Спортсмени школи вибороли 24 медалі, з них: 8 – золотих, 13 – срібних і 3 – бронзові.

«Я завжди бачу результати роботи тренерів спортивної школи №3 через успішні виступи вихованців на змаганнях не лише міського чи обласного значення, а й на всеукраїнських змаганнях. Це віддані своїй роботі люди, патріоти своєї справи. Хочу, щоб ця школа стала прикладом для інших шкіл. Успіхів вам у вашій роботі», - зазначив Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

Переможців та призерів даних змагань підготували тренери-викладачі відділення веслування на байдарках і каное: Дацьків У.Р., Мищишин Р.В., Сушко О.В., Тимчій О.О., Косиба Н.І., Тимчій Т.О.