Переїзд зі Львова до Одеси не став для «Шахтаря» фартовим

Невдалим видався для донецького «Шахтаря» експеримент з проведенням календарного матчу чемпіонату України в Одесі. У зустрічі з дніпропетровським «Дніпром» донеччани так і не змогли розпечатати ворота суперника.

Натомість дніпряни своїх шансів не втратили. На 87-й хвилині Матеус влучним ударом після точного пасу Безуса забиває перший гол, а на четвертій доданій хвилині Євген Селезньов остаточно ховає надії донеччан – 2:0.

Нагадаємо, менеджери «Шахтаря» висловлювали невдоволення малою відвідуваністю матчів команди – що перші два матчі цього сезону, з «Олександрією» та «Говерлою», збирали на «Арені Львів» в середньому лише по 2500 глядачів.

Нагадаємо також, що минулого року після домашнього матчу з «Динамо» у Львові, на якому більшість львівських вболівальників підтримувала київський клуб, тренер «гірників» погрожував, що «Шахтар» залишить Львів через відсутність належної глядацької підтримки.

Зазначимо також, що матч Ліги чемпіонів УЄФА з віденським «Рапідом» відбудеться 25 серпня у Львові.