дивись.info

Уряд може повернути на посаду Лікарчука, – Квіт

Уряд може повернути на посаду Лікарчука, – Квіт

Справа за відновленням на посаді керівника Українського центру оцінювання якості освіти Ігоря Лікарчука може бути піднята на засіданні уряду вже в наступну середу.

Про це сказав міністр освіти Сергій Квіт на прес-конференції в рамках Міжнародного книжкового форуму у Львові, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ситуація не проста, бо слідство, яке веде  МВС за дорученням ГПУ, нібито  показує, що були якісь втручання, 10 чи 20 втручань в акаунти і були виправлені якісь оцінки. Я повної інформації не маю, бо офіційно нам слідство може сказати тільки після того, як воно закінчиться.  Проте я маю  великі сумніви щодо того, що Ігор Леонідович (Лікарчук) – порядна та професійна людина – мав до цього відношення. Ніколи в це не повірю», – зазначив Квіт.

За його словами, якщо якісь втручання в сервер і були, вони ніяк не вплинули на вступну кампанію.

Як сказав міністр, хоч в сфері незалежного оцінювання якості знань  фахівці отримують мізерні зарплати, система не була корумпована та була успішною, а тепер поставлено під сумнів те, заради чого ці люди працюють. І є загроза, що вони будуть звільнятися.

Квіт наголосив, що на наступний рік уряд у понад два рази збільшив бюджет УЦОЯО.  Тепер у Центру є кошти і на зарплатню, і на нову техніку, і на нові сервери.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Хочеш повідомити новину? Дій!

Реклама

Loading...

Реклама