дивись.info

Програма Днів європейської спадщини у Львові

Програма Днів європейської спадщини у Львові

Цього року програма Днів європейської спадщини, які відбудуться 26-27 вересня, присвячена сецесійній тематиці. Окремим блоком виділені ТОП-5 найпопулярніших заходів попередніх років. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба ЛМР.

Дні Європейської спадщини цьогоріч сфокусовані на представленні спадщини сецесії кін. ХІХ – поч. ХХ ст. Ця спадщина у Львові є дійсно багатою, але переважно вона мало представлена у екскурсійних маршрутах містом. Ми маємо надію, що Дні привернуть більшу увагу громадськості до цієї спадщини.

У програмі розповіді від відомих знавців сецесії у Львові, зокрема Ігоря Жука про Кастелівку, Ігоря Мельника про фабрику Левинського, Юрія Смірнова у каплиці з розписами Генріха Розена, Ірини Гах про сецесійні вітражі, Тетяни Казанцевої про архітектурну поліхромію, Лариси Купчинської про сецесійну графіку, Емілії Сидор про художній метал, а також лекція про портрет міста на зламі ХІХ-ХХ ст. від Ірини Котлобулатової, фотополювання з Анастасією Івановою, вело-прогулянка з Едуардом Бліновським, два тематичні квести містом, концерт-розповідь про музику цього періоду, огляд сецесійної будівлі електростанції на Персенківці і багато іншого.

Окрім того, у рамках проекту буде відкрито дві виставки, одна в дворику Центру міської історії Центрально-Східної Європи з фотографіями маскаронів львівського фотографами Танаса Никифорука, інша «Сецесія у Львові» на пл. Ринок, організована спільно з краківською галереєю архітектури GAGA.

«Цього року, ювілейний, п’ятий рік проведення  Днів у Львові, тому до програми увійшли також ТОП-5 найпопулярніших заходів попередніх років. Серед них відвідання колишнього будинку інвалідів, театру ім. Леся Курбаса, будівлі Львівського радіо, а також тематичні екскурсії по єврейському і масонському Львову», – Лідія Федчук, координатор заходу Дні європейської спадщини.

Усі заходи в рамках Днів європейської спадщини є безкоштовними і базуються на ініціативі людей, яким небайдужа історія їхнього міста. Кількість місць на більшість заходів обмежена.

Реєстрація триватиме з 22 до 24 вересня на сайті lviv.travel, а також за номером телефоном, який буде повідомлено перед початком реєстрації.

Слідкуйте за оновленням інформації на сайті www.lviv.travel та у соцмережах.

Нагадаємо, захід проводиться управлінням туризму та управлінням охорони історичного середовища Львівської міської ради за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Хочеш повідомити новину? Дій!

Реклама

Реклама