дивись.info

У парку Знесіння створили соціально-екологічний проект

У парку Знесіння створили соціально-екологічний проект

Міжнародна громадська організація «GLEN», регіональний ландшафтний парк «Знесіння», громадська організація «Аналітичний центр «За ЕКОрозвиток» у парку Знесіння створили соціально-екологічний проект «Park Znesinnya Vineyard & Urban Garden», аналогів якому немає в Україні.

Під час цього заходу львів’яни будуть прибирати область в південній частині парку Знесіння від надмірної рослинності та сміття. Метою проекту є підготувати місце для розвитку виноградарства та створення міського саду.

Організатори сподіваються, що в результаті його реалізації буде покращено санітарний стан ділянки, відкриється панорама міста з вершин пагорба, а також відродиться давня культура виноградарства.

Ми хочемо зробити парк таким, яким він був ще у XVI ст. Згідно з принципами урбаністичного садівництва, кожен зможе вирощувати тут виноград, овочі та фрукти як спільні ресурси.

Повна реалізація проекту буде протягом п’яти років.

Розчищення території розпочнеться 10 жовтня о 10.00.

Виставка «Історія садівництва у Львові» та презентація проекту (з окремою програмою для дітей) буде 24 жовтня на Чернечій горі.

Воркшоп відбудеться 25 жовтня. Основна тематика – як вирощувати виноград, для початківців. Локація – вул. Олекси Довбуша, 24.

Оргкомітет соціально-екологічного проекту «Park Znesinnya Vineyard & Urban Garden» просить Вас стати інформаційним партнером і висвітлити (зробити репортаж) розчищення території, яке розпочнеться 10 жовтня о 10.00 у парку Знесіння.

Зі сторони оргкомітету зобов’язуємось розмістити Ваш логотип на інформаційній продукції (флаєри, афіші), яка буде розміщена на вулицях Львова.

Просимо ЗМІ, які зголосились стати інформаційними партнерами, повідомити на пошту leleka107@gmail.com або за телефоном 0973989565 (Святослав).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама