дивись.info

В місті буде створено центр «Медіатека Рясне»

4

На останньому пленарному засіданні сесії прийняли позитивне рішення щодо надання Централізованій бібліотечній системі для дітей м. Львова нежитлових приміщень на вул. Т.Шевченка, 350. Бібліотеці буде передано в оренду нежитлові приміщення першого та другого поверху, загальною площею 651,5 кв. м. Договір оренди буде укладатися з управлінням комунальної власності на 2 роки 364 дні.

Саме в цих приміщеннях після капітального ремонту планується створення центру «Медіатека Рясне».

Медіатека – це інтерактивний громадський центр, обладнаний сучасними технологіями, центр нового типу, який пропонує можливість участі у заходах та використання різноманітних ресурсів, включаючи: Інтернет, електронні книги, новітні програми вивчення іноземних мов і комп’ютерних технологій, програм дитячого розвитку, комп’ютерні курси, музичну студію, кінозал, дискусійні клуби, тренінги і гуртки для усіх членів родини.

«Це дуже важливо для мешканців району Рясне, де так бракує культурно-просвітницького центру, який може стати улюбленим місцем для багатьох яскравих особистостей», – зазначають в управлінні комунальної власності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Хочеш повідомити новину? Дій!

Реклама

Loading...

Реклама