Визначилися переможці обласних комплексних Ігор Львівщини 2015 року з шахів

9
Визначилися переможці обласних комплексних Ігор Львівщини 2015 року з шахів

3-4 жовтня 2015 року в Палаці культури «Кристал» у м. Новояворівську завершилися особисто-командні змагання з шахів у рамках обласних комплексних змагань, присвячених Року Андрея та Климентія Шептицьких, за програмою: ХХІV спортивних Ігор Львівщини, VІІІ обласних ігор ветеранів спорту та змагань серед людей з інвалідністю.

Змагання організовано управлінням молоді та спорту облдержадміністрації, Львівським обласним центром фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, КЗ ЛОР «Львівський регіональний центр з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт», Асоціацією ветеранів спорту Львівщини та Федерацією шахів Львівщини.

Головний суддя змагань – суддя національної категорії Андрій Матвійчук, головний секретар – Роман Благут.

Загалом у змаганнях взяли участь 10 збірних команд з таких районів області: Городоцький, Жидачівський, Стрийський, Сокальський, Пустомитівський, Яворівський, Турківський, Жовківський, Миколаївський, Самбірський та 4 команди з міст обласного значення – м. Новий Розділ, м. Самбір, м. Червоноград, м. Стрий. Відтак у категорії “Дорослі” змагалися 14 команд, у категорії “Ветерани” – 13 команд та 4 команди в категорії осіб з інвалідністю.

Категорію людей з інвалідністю представляли 4 команди, а саме 2 команди з м. Львова (з ураженням слуху та зору), команда з м. Новий Розділ та команда з Жовківського району.

Переможців та призерів змагань нагороджено грамотами, медалями та кубками від ЛОЦ ФЗН “Спорт для всіх” та КЗ ЛОР «Львівський регіональний центр з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт».

Загальнокомандні результати:

категорія “Дорослі”

 1 місце – Городоцький район

2 місце – м. Червоноград

3 місце – Стрийський район

4 місце – м. Стрий

5 місце – Сокальський район

6 місце – Пустомитівський район

7 місце – Жидачівський район

8 місце – м. Самбір

9 місце – Яворівський район

10 місце – Турківський район

11 місце – Жовківський район

12 місце – Миколаївський район

13 місце – Самбірський район

14 місце – м. Новий Розділ

 категорія “Ветерани”

 1 місце – м. Новий Розділ

2 місце – м. Стрий

3 місце – Турківський район

4 місце – Миколаївський район

5 місце – Пустомитівський район

6 місце – Городоцький район

7 місце – Сокальський район

8 місце – Яворівський район

9 місце – Жовківський район

10 місце – Жидачівський район

11 місце – м. Самбір

12 місце – м. Червоноград

13 місце – Самбірський район

 категорія людей з інвалідністю

 1 місце – м. Львів (команда 1)

2 місце – м. Львів (команда 2)

3 місце – м. Новий Розділ

4 місце – Жовківський район

Валерій Янюк, обласний центр “Спорт для всіх”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Хочеш повідомити новину? Дій!
ПОДІЛИТИСЬ

Реклама

Loading...

Реклама