дивись.info

Львівська ОДА підтримує вимоги громади Миколаєва

Громадськість міста Миколаєва, що на Львівщині, вимагає законного призначення на посаду секретаря міської ради та негайно розглянути це питання на сесії. З відповідним проханням до місцевої влади звернулись представники громади міста. Зокрема, обурення викликало рішення суду, який поновив на посаді попереднього секретаря міськради, звільненого з посади за власним бажанням.

Про це розповів голова Миколаївської райдержадміністрації Ярослав Папуга.

Варто наголосити, що у Миколаєві немає міського голови, якого ще два роки тому через хабар відсторонили від посади, натомість вже є два секретарі ради.

“Суд поновив на роботу попереднього секретаря. І це судове рішення потребує негайного виконання. Втім на цій посаді працює чинний секретар, якого у законний спосіб обрали депутати. Відтак усі його рішення можуть визнати незаконними, а у місті призупинитись кілька важливих соціальних та інфраструктурних проектів”, – розповів Ярослав Папуга.

Львівська ОДА підтримує позицію місцевої громади. Зокрема, з метою недопущення проблем із вирішенням господарських та інших питань життєдіяльності міста, облдержадміністрація наполягає на терміновому розгляді цього питання на сесії міської ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Хочеш повідомити новину? Дій!

Реклама

Реклама