ЛОДА нагородила чемпіонів і призерів Європейських ігор 2015 (відео)

Сьогодні, 4 листопада, Львівська обласна державна адміністрація та Львівська обласна рада нагородила переможців та призерів перших Європейських ігор 2015, які відбулись літом 2015 року, повідомляє кореспондент Дивись.Інфо

Переможцям і призерам перших в історії світового спорту Європейських ігор 2015 року та їхнім тренерам будуть вручені Почесні грамоти і подяки Львівської обласної державної адміністрації, а також сертифікати на одержання грошових винагород.

Зокрема, спортсмени Львівщини, котрі посіли в Баку перше місце, отримають з обласного бюджету по 25 тис грн., срібні призери – по 20 тис грн., бронзові медалісти – по 15 тис грн. Грошові винагороди з обласного бюджету виплатять і персональним тренерам спортсменів.

Нагадаємо, що на І Європейських Іграх, які тривали упродовж з 12 - 28 червня 2015 року у столиці Азербайджану місті Баку, національна збірна команда України здобула 46 нагород.

У складі збірної України спортсмени зі Львівщини вибороли 11 медалей: 2 золоті, 3 срібні та 6 бронзових.

Загалом Україну на цьому престижному спортивному форумі континенту представляли 243 спортсмени у 19 видах спорту. Українські атлети посіли за кількістю здобутих медалей 6 місце, а за золотими нагородами – 8 місце серед 50 країн-учасниць.

Список спортсменів Львівщини — чемпіонів та призерів перших Європейських ігор

Георгій Іваницький (стрільба з лука) - 1 місце в команді та 3 місце в команді мікс (тренери Тетяна Образцова, Василь Ткачек);

Маркіян Івашко (стрільба з лука) - 1 місце в команді (тренер Олександр Несен);

Анастасія Возняк (художня гімнастика, консолідований залік м. Київ) – 2 місце в групових вправах зі стрічками, 3 місце в групових вправах з обручами та булавами (тренер Олена Єресько);

Олена Сайко (самбо, консолідований залік Івано-Франківська область) – 2 місце;

Тетяна Лавренчук (вільна боротьба, консолідований залік Житомирська область) – 2 місце (тренер Орест Скобельський);

Юлія Ткач (вільна боротьба, консолідований залік Волинська область) – 2 місце (тренери Андрій Пістун, Юрій Копитко);

Василь Шуптар (вільна боротьба, консолідований залік м. Київ) – 3 місце;

Вероніка Марченко (стрільба з лука) - 3 місце в команді (тренери Марія Гавелко, Світлана Колядінцева);

Сергій Дребот (дзюдо) – 3 місце в команді (тренери Олександр Бавшин, Тетяна Гаврилова).