дивись.info

Відділ громадського партнерства міськради шукає нові громадські організації

31

Відділ громадського партнерства Львівської міської ради оновлює перелік активних громадських організацій та запрошує зголоситись громадських активістів Львова. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Для цього необхідно заповнити анкету за лінком: http://goo.gl/forms/XXm8VR5XXA. Ті ж активісти, які зголосяться, матимуть змогу отримувати оперативну інформацію про співпрацю міської ради з громадськими організаціями, оголошення про міські та міжнародні конкурси і грантові пропозиції, а також запрошення на громадські слухання та обговорення.

Так, громадські організації зможуть долучитися і до реалізації проекту «Громади в дії», що фінансується Європейською Комісією, зокрема – до створення дорадчих органів при управліннях ЛМР. Більше інформації про Проект «Громади в дії» можна отримати на сайті: www.communities.lviv.ua.

За детальнішою інформацією просимо звертатись у відділ громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, каб. 539, тел.032 297 57 6З; [email protected]

Довідка

Відділ громадського партнерства управління «Секретаріат ради» створений у 2007 році.

Основним завданням відділу є сприяння членам територіальної громади у реалізації права на безпосередню участь у місцевому самоврядуванні.

В обов’язки відділу входить, зокрема, налагодження та координація співпраці міської влади із громадськими організаціями, адміністрування конкурсів фінансової підтримки для громадських організацій, організація та проведення громадських слухань та обговорень.

Контакти: Пл. Ринок,1, каб. 539, тел. 297-57-63, [email protected].

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Хочеш повідомити новину? Дій!

Реклама

Loading...

Реклама