Лео з “Оскаром”. Всі переможці найпрестижнішої кінопремії

31
Лео з “Оскаром”. Всі переможці найпрестижнішої кінопремії
У Лос-Анджелесі під час урочистої церемонії найпрестижнішої кінопремії оголосили всіх цьогорічних лауреатів.

Про це повідомляє Дивись.Інфо з посиланням на Еспресо.TV.

Найкращий фільм:

“У центрі уваги”
“Легенда Г’ю Гласса”
“Шалений Макс: Дорога люті”
“Міст шпигунів”
“Гра на пониження”
“Марсіанин”
“Кімната”
“Бруклін”

Найкращий режисер:

Алехандро Гонсалес Іньярріту (“Легенда Г’ю Гласса”)
Том МакКарті (“У центрі уваги”)
Стівен Спілберг “Міст шпигунів”
Адам МакКей “Гра на пониження”
Ленні Абрахамсон “Кімната”

Найкраща чоловіча роль

Леонардо ДіКапріо (“Легенда Г’ю Гласса”)
Майкл Фассбендер (“Стів Джобс”)
Брайан Кренстон (“Трамбо”)
Метт Деймон (“Марсіанин”)
Едді Редмейн (“Дівчина з Данії”)

Найкраща жіноча роль

Брі Ларсон (“Кімната”)
Шарлотта Ремплінг (“45 років”)
Кейт Бланшетт (“Керол”)
Дженніфер Лоуренс (“Джой”)
Сірша Ронан (“Бруклін”)

Найраща чоловіча роль другого плану

Марк Райленс (“Міст шпигунів”)
Марк Руффало (“У центрі уваги”)
Сильвестр Сталлоне (“Крід”)
Крістіан Бейл (“Гра на пониження”)
Том Харді (“Легенда Г’ю Гласса”)

Найкраща жіноча роль другого плану

Алісія Вікандер (“Дівчина з Данії”)
Кейт Вінслет (“Стів Джобс”)
Руні Мара (“Керол”)
Рейчел МакАдамс (“У центрі уваги”)
Дженніфер Джейсон Лі (“Мерзенна вісімка”)

Найкращий оригінальний сценарій

Джош Сінгер і Том МакКарті (“У центрі уваги”)
Андреа Берлофф, Джонатан Херман (“Прямо з Комптона”)
Піт Доктер (“Головоломка”)
Метт Чарман, Ітан і Джоел Коени (“Міст шпигунів”)
Алекс Гарленд (“З машини”)

Найкращий адаптований сценарій

Чарльз Рендольф, Адам МакКей (“Гра на пониження”)
Нік Хорнбі, Колм Тойбін (“Бруклін”)
Філліс Наджі (“Керол”)
Дрю Годдард, Енді Вір (“Марсіанин”)
Емма Донохью (“Кімната”)

Найкращий документальний фільм

“Емі”
“Земля картелів”
“Погляд тиші”
“Що трапилося, міс Симон?”
“Зима у вогні” (українська стрічка реж. Євгена Афінеєвського)

Найкращий фільм іноземною мовою

Saul Fia (“Син Саула”) – Угорщина
Mustang (“Мустанг”) – Франція
Embrace of the Serpent (“Обійми змія”) – Колумбія
Theeb – Йорданія
A War (“Війна”) – Данія

Найкращий анімаційний фільм

“Думками навиворіт”
“Аномаліза”
“Баранчик Шон”
“Спогади Марні”
“Хлопчик і мир”

Найкраща операторська робота

Еммануель Любецьки (“Легенда Г’ю Гласса”)
Роджер Дікінс (“Вбивця”)
Роберт Річардсон (“Мерзенна вісімка”)
Едвард Лахман (“Керол”)
Джон Сил (“Шалений Макс: Дорога гніву”)

Найкращі костюми

“Шалений Макс: Дорога гніву”
“Керол”
“Попелюшка”
“Дівчина з Данії”
“Легенда Г’ю Гласса”

Найкращий звук

“Шалений Макс: Дорога гніву”
“Міст шпигунів”
“Марсіанин”
“Легенда Г’ю Гласса”
“Зоряний війни: Пробудження сили”

Найкращий монтаж звуку

“Шалений Макс: Дорога гніву”
“Марсіанин”
“Легенда Г’ю Гласса”
“Вбивця”
“Зоряний війни: Пробудження сили”

Найкращий монтаж

“Шалений Макс: Дорога гніву”
“Гра на зниження”
“Легенда Г’ю Гласса”
“В центрі уваги”
“Зоряні війни: Пробудження сили”

Найкращі візуальні ефекти:

“Екс махіна”
“Шалений Макс: Дорога гніву”
“Зоряні війни: Пробудження сили”
“Легенда Г’ю Гласса”
“Марсіанин

Найкращий грим і зачіски:

“Шалений Макс: Дорога гніву”
“Легенда Г’ю Гласса”
“Сто років і валізу грошей на додачу”

Найкраща робота художника-постановника:

“Шалений Макс: Дорога гніву”
“Міст шпигунів”
“Дівчина з Данії”
“Марсіанин”
“Легенда Г’ю Гласса”

Найкраща пісня:

Writing’s On The Wall (“Спектр”)
Earned It (“50 відтінків сірого”)
Til It Happens To You (The Hunting Ground)
Manta Ray (“Гонка на вимирання”)
Simple Song #3 (“Молодість”)

Найкращий саундтрек:

Енніо Морріконе (“Мерзенна вісімка”)
Картер Беруелл (“Керол”)
Йохан Йоханнссон (“Сікаріо”)
Джон Вільямс (“Зоряні війни: Пробудження сили”)
Рюіті Сакамото, Карстен Микола (“Легенда Г’ю Гласса”)

Найкращий короткометражний анімаційний фільм:

“Ведмежа історія” (Bear Story, Чилі)
“Ми не можемо жити без космосу” (Росія)
“Пролог” (Prologue, Канада, Велика Британія)
“Суперкоманда Санджая” (Sanjay’s Super Team, США)
“Світ майбутнього” (World of Tomorrow, США)

Найкращий короткометражний ігровий фільм:

Stutterer (“Заїка”)
Ave Maria
Day One
Everything Will Be Okay (Alles Wird Gut)
Shok

Найкращий короткометражний документальний фільм

A Girl in the River: The Price of Forgiveness
Body Team 12
Chau, beyond the Lines
Claude Lanzmann: Spectres of the Shoah
Last Day of Freedom

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Хочеш повідомити новину? Дій!
ПОДІЛИТИСЬ

Реклама

Loading...

Реклама