На Львівщині завершився чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів з інвалідністю

22
На Львівщині завершився чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів з інвалідністю

Нещодавно у спортивному залі спортивного клубу «ЛІРС» у місті Жовква Львівської області завершився чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами розумового і фізичного розвитку. Про це Дивись Інфо повідомила заступник начальника управління молоді і спорту ЛОДА Оксана Вацеба.

Змагання відбулися під егідою Всеукраїнського центру з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт», Всеукраїнської федерації настільного тенісу та за сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Жовківської райдержадміністрації, обласної федерації настільного тенісу та Львівського регіонального центру «Інваспорт». Головний суддя змагань – суддя національної категорії Ігор Майовка (м. Львів).

Під час урочистого відкриття змагань спортсменів привітали: Мирослав Ніколаєв – директор Львівського регіонального центру «Інваспорт», Уляна Штангрет – начальник відділу управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Ольга Калиновська – завідувач сектору молоді та спорту Жовківської райдержадміністрації.

Загалом у змаганнях взяли участь 91 спортсмен у складі 25 збірних команд з усіх регіональних центрів «Інваспорт», в. т.ч. Луганського і Донецького та міського центру «Інваспорт» м. Києва.

Львівську область представляли двоє спортсменів: майстер спорту України міжнародного класу Віктор Дідух (УОРА), який виборов перше місце (8 клас) та кандидат у майстри спорту Ельдар Ванієв (УОРА), кримський татарин, який переїхав на Львівщину з АР Крим й посів на цих змаганнях 8 місце.

Завалом серед переможців чемпіонату України серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами розумового і фізичного розвитку виявилися: Валентина Святошенко (3 клас), Вадим Кубок (9 клас) (Київська область); Зінаїда Кучер (4 клас) (Дніпропетровська область); Марина Литовченко (6 клас), Олександр Єзик (2 клас) (Харківська область); Оксана Бугрій (8 клас), Ольга Лещенко (10 клас) (Одеська область); Тетяна Колеснік (9 клас), Олександр Репецький (5 клас) (Полтавська область); Наталія Космина (11 клас), Андрій Навроцький (11 клас) (Миколаївська область); Василь Петрунів (3 клас) (Івано-Франківська область); Віталій Попок (4 клас) (Рівненська область); Сергій Маслюк (6 клас) (Черкаська область); Михайло Попов (7 клас), Лев Кац (10 клас) (Запорізька область); Віктор Дідух (8 клас) (Львівська область).

З усіма протоколами змагань можна ознайомитися за покликом: http://mayovka-igor.narod.ru/news/ch/2016-03-31-291

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Хочеш повідомити новину? Дій!
ПОДІЛИТИСЬ

Реклама

Loading...

Реклама