дивись.info

Порошенко їде до Львова

13
Порошенко їде до Львова

Сьогодні, 14 квітня, до Львова приїде Президент України Петро Порошенко. Президент запрошений на урочисте відкриття заводу японської компанії «Фуджікура», яке відбудеться о 16:30.

Про це повідомили у Львівській ОДА.

Участь в церемонії відкриття заводу також візьмуть: Андрій Садовий, міський голова Львова, Шігекі Сумі, посол Японії в Україні, Хорхе Гарсія, генеральний директор «Фуджікури Аутомотів Україна Львів», Олег Синютка, голова ЛОДА, компанії-партнери.

Нагадаємо, японська компанія «Фуджікура» вироблятиме електричне устаткування для автомобілів. Проект розрахований на кілька етапів. На першому буде організована робота в спорудах, які вже збудовані, а на другому передбачено будівництво нових об’єктів підприємства.

Протягом наступних 3 років компанія «Фуджікура» планує збільшити площу приміщень до 3 000 кв. м та працевлаштувати до 3 000 працівників. На проект японська фірма виділить 6 мільйонів євро. Перш за все, це витрати на нове обладнання. Виробництво планували розпочати з маленьких обсягів у першому кварталі цього року. ТОВ «Фуджікура Аутомотів Україна Львів» зареєстровано в селі Солонка Пустомитівського району у листопаді 2013 року. Засновником є іспанський та румунський підрозділи компанії

Додамо, що виїзд для журналістів о 14:45 год від Львівської облдержадміністрації (вул. Винниченка, 18)

Акредитуватись можна за номерами телефонів: 235-40-22 та 261-22-07 до 11:00 год.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Хочеш повідомити новину? Дій!

Реклама

Loading...

Реклама