дивись.info

Міністр агрополітики звільнив Липового, який допоміг розкрити схему розкрадання цукру

184

Виконуючого обов’язки керівника державного спеціального бюджетної установи Аграрний фонд Олега Липового відсторонили від роботи, прише Новое Время.

Про це в п’ятницю, 20 травня, під час Години запитань до уряду у Верховній Раді заявив міністр аграрної політики і продовольства Тарас Кутовий. Міністр пов’язав відсторонення з випадками крадіжок цукру зі складів Аграрного фонду у великих розмірах.

Кутовий пояснив, що в Національному антикорупційному бюро України (НАБУ) проводиться розслідування щодо арешту заступника прокурора Київської області. За словами міністра, у зв’язку з цим Липового відсторонили до моменту розуміння, що і яким чином відбувалося і чи причетний керівник до цієї ситуації.

«Цим займаються правоохоронні органи і це не питання до міністерства», – сказав Кутовий щодо результатів розслідування.

Нагадаємо, що 18 травня НАБУ затримало заступника прокурора Київської області, який підозрюється у зловживанні службовим становищем з метою крадіжки цукру зі складів Аграрного фонду вартістю понад 300 мільйонів гривень.

У прес-службі НАБУ повідомили, що Липовий допомагав розкрити злочинну схему розкрадання цукру і саме його заява стала однією з підстав відкриття кримінального провадження. Крім цього Липовий брав активну участь у розкритті даної схеми.

«Липовий приходив на допити в якості свідка. Він не підозрюється у даному кримінальному провадженні», – пояснила прес-секретар НАБУ Світлана Оліфіра.

У прес-службі також зазначили, що зі свого боку хотіли б дізнатися позицію міністра з цього приводу, так як їм вона не зрозуміла.

Не розуміє дії міністра агрополітики й керівник Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

«Мене не просто дивує, а дратує реакція міністра, який карає людину, яка розкрила корупційну схему. Це попахує реальною розправою», – сказав він.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Хочеш повідомити новину? Дій!

Реклама

Loading...

Реклама