Названі імена команд-переможців дитячого футбольного проекту від ФК «Шахтар»

1392469_1425330

Сьогодні, 21 травня у Львові в день фіналу Кубка України відбувся також фінал серед учасників проекту «Давай, грай!» від ФК «Шахтар». У змаганнях взяли участь вісім команд двох вікових груп від 7 до 10 років і від 11 до 13 років, передає офіційний сайт донецького клубу, передає Zaxid.net.

Сьогодні, 21 травня у Львові в день фіналу Кубка України відбувся також фінал серед учасників проекту «Давай, грай!» від ФК «Шахтар». У змаганнях взяли участь вісім команд двох вікових груп від 7 до 10 років і від 11 до 13 років, передає офіційний сайт донецького клубу, передає Zaxid.net.

«За підсумками турніру переможцем старшої групи стала команда «Спортресурс-1», а друге і третє місце завоювали команди «Гімназія» та «Знесіння» відповідно. У віковій категорії від 7 до 10 років переможцем стала «Гімназія». Друге місце зайняли хлопці з колективу «Спортресурс-2», а бронзові медалі здобула команда «Знесіння».», - зазначено у публікації.

Вручали трофеї та пам'ятні сувеніри півзахисник Андрій Коробенко та тренер воротарів Дмитро Шутков.