дивись.info

Довиборів у Верховну Раду може і не бути

22

Довибори до Верховної Ради по семи округах, які призначено на 17 липня, можуть бути зірвані, інформує depo.ua.

За його словами, виділених для проведення довиборів 12,5 мільйонів гривень не вистачає, і у депутатів залишається один пленарний тиждень у червні для того, щоб знайти додаткові кошти.

За словами Магери, окрім того є «ще одна небезпека».

«Надійшло подання (подання президента на призначення нових членів ЦВК) до Верховної Ради України. Там є дві постанови – про звільнення членів ЦВК і про призначення нових. Уявіть ситуацію, коли членів ЦВК звільнять, а нових не призначать. А зараз виборчий процес. Зараз ЦВК практично кожного дня реєструє кандидатів. І що далі?» – зазначив він.
Також він додав, що склад центрального виборчого органу має бути збалансований, він має представляти інтереси всіх парламентських сил.

«Є українське законодавство і міжнародні стандарти – кодекс належної практики з виборчих питань Венеціанської комісії. У пункті 75 зазначено: склад центрального виборчого органу має бути збалансований, він має представляти інтереси всіх парламентських сил. Якщо у нас зараз 6 парламентських сил, то виникає питання, чому представники лише від 3», – заявив Магера.

Як відомо, станом на 3 червня ЦВК зареєструвала вже 28 кандидатів у народні депутати на позачергові вибори 17 липня, які пройдуть у 7 округах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Хочеш повідомити новину? Дій!

Реклама

Loading...

Реклама