УЄФА почав розслідування дисциплінарної справи проти Хорватського футбольного союзу

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) розпочав розслідування дисциплінарної справи проти Хорватського футбольного союзу за неналежну поведінку фанатів на матчі групового етапу ЧЄ-2016 Чехія-Хорватія, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Нагадаємо, що хорватських фанатів звинувачують у використанні піротехніки, метанні предметів на поле, заворушеннях на трибунах і расизмі.

Справу буде розглянуто 20 червня.

17 червня збірні Чехії та Хорватії завершили внічию - 2:2 (0:1) матч групового етапу чемпіонату Європи у Франції.

У грі, що відбулася в Сент-Етьєні, на 37-й хвилині зустрічі Іван Перішич вивів хорватів уперед. На 59-й хвилині Іван Ракітіч забив другий м'яч у ворота Петра Чеха. На 76-й хвилині Мілан Шкода відквитав один гол.

Коли до кінця основного часу матчу залишалося близько п'яти хвилин, арбітр зустрічі англієць Марк Клаттенбург перервав гру, оскільки на поле полетіли фаєри, а на трибуні вболівальників збірної Хорватії розпочалася бійка. Через кілька хвилин гру було відновлено, і коли пішов компенсований час збірна Чехії зрівняла рахунок. Це зробив у результаті пенальті, призначеного за гру рукою захисника хорватської команди Томаш Нецід, що вийшов на заміну наприкінці матчу.

13 червня УЄФА вже відкривав справу проти хорватів - за використання піротехніки фанатами на матчі групового етапу з турками. Також під час цього двобою хорватський фанат вибіг на поле.

Крім того, в суботу сайт УЄФА повідомив, що відкрито дисциплінарну справу і проти Турецької футбольної федерації - за неналежну поведінку фанатів на матчі групового етапу ЧЄ-2016 Туреччина-Іспанія. Турецькі вболівальники використовували піротехніку, кидали на поле сторонні предмети. Крім цього, їх звинувачують у забіганні на поле.

Напередодні іспанці в Ніцці розгромили турків з рахунком 3:0.

13 червня УЄФА відкрив дисциплінарну справу проти турків за те, що їх фанати в матчі з хорватами запалювали фаєри і кидали предмети на газон.