Львів’янин завоював дві медалі на чемпіонаті Європи з веслування

У Москві завершився чемпіонат Європи з веслування. Успішно у складі національної збірної команди України на континентальній першості з веслування виступив представник Львівщини Віталій Вергелес.

Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

У фінальному бої на чемпіонаті Європи наші спортсмени поступилися лише господарям турніру. У складі екіпажу-четвірки разом з колегами по збірній Едуардом Шеметилом з Ковеля, Денисом Коваленком з Харкова та Денисом Камериловим з Полтави, львів’янин Віталій Вергелес здобув срібну медаль на дистанції тисячу метрів.

Також у тандемі з Денисом Камериловим Віталій Вергелес виборов ще одну медаль. Українська каное-двійка фінішувала третьою на дистанції 500 метрів, показавши час 1:43.520.

Нагадаємо, що минулого місяця українці завоювали дві медалі Кубка світу з веслування. Крім того, Україна здобула олімпійську ліцензію з академічного веслування.