Гройсман, Парубій і Керрі обговорили питання «Мінського процесу»

Unable to execute code: <div class="post-views post-213794 entry-meta"> <span class="post-views-icon dashicons td-icon-views"></span> <span class="post-views-count">8</span></div>;

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, голова Верховної Ради України Андрій Парубій і державний секретар США Джон Керрі обговорили питання «Мінського процесу» та підтримку США в оборонній сфері.

Про це інформує Інтерфакс.
Як повідомляє в четвер прес-служба Кабміну, В.Гройсман під час зустрічі подякував США за підтримку українського уряду, надання допомоги у розмірі $220 млн, а також за тверду підтримку в обстоюванні суверенітету і територіальної цілісності України.
«Володимир Гройсман зазначив, що новий уряд, сформований неповні три місяці тому, розпочав низку реформ, «які в країні не проводили десятиліттями».
Прем’єр-міністр зазначив, що український уряд уже розпочав реформу української митниці для перетворення її на прозору та ефективну службу. Він поінформував, що в Україні працюють 11 фахівців із митної та прикордонної служб США, які допомагатимуть в реалізації цієї реформи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Хочеш повідомити новину? Дій!
ПОДІЛИТИСЬ