Збірна Франції обіграла Німеччину і вийшла у фінал Євро-2016

Збірна Франції в півфіналі Євро-2016 обіграла Німеччину з рахунком 2:0 і вийшла у фінал турніру, де зустрінеться з Португалією.

Збірна Франції в півфіналі Євро-2016 обіграла Німеччину з рахунком 2:0 і вийшла у фінал турніру, де зустрінеться з Португалією, пише ІА Дивись.info.

Перший гол французи забили в самому кінці першого тайму, коли суддя призначив пенальті за гру рукою у власному штрафному майданчику Бастіана Швайнштайгера. Його реалізував Антуан Грізман. У другому таймі він же подвоїв перевагу французів.

Німці атакували більшу частину матчу і більше володіли м'ячем, але реалізувати свою перевагу не змогли.