Президент привітав «найшвидшу українку» з перемогою

Президент Петро Порошенко привітав українську спортсменку Наталію Прищепу, яка завоювала золоту медаль на чемпіонаті Європи з легкої атлетики у бігу на 800 м серед жінок, передає Укрінформ.

«Неймовірний фініш Наталії Прищепи приніс Україні «золото»  на чемпіонаті Європи з легкої атлетики. З перемогою!» - зазначив Президент.

Як повідомлялося, українка Наталія Прищепа здобула золоту медаль на чемпіонаті Європи з легкої атлетики у бігу на 800 м серед жінок. Наша легкоатлетка фінішувала з результатом 1 хвилина 59.70 секунди. Фінальний забіг відбувся 9 липня в Амстердамі.