дивись.info

Петро Порошенко провів зустріч із Губернатором Каліфорнії Джеррі Брауном

4
Петро Порошенко провів зустріч із Губернатором Каліфорнії Джеррі Брауном

Президент України провів зустріч із Губернатором Каліфорнії Джеррі Брауном, передає офіційне Інетрнет-представництво Глави держави.

Глава Української держави подякував Губернатору за його особисту роль в зміцненні американсько-українських зв’язків та реалізації важливих проектів у сфері безпеки, зокрема щодо проведення навчань в рамках співпраці між Національною гвардією України та Національною гвардією Каліфорнії та  розбудови нової патрульної поліції.

Під час зустрічі Президент наголосив на тому, що штат Каліфорнія першим вшанував трагедію Голодомору 1932-33 років в Україні та встановив у 1986 році у Гранд-парку Лос-Анджелеса меморіал в пам’ять про мільйони загиблих українців, який сьогодні розповідає світові про злочини сталінського режиму.

Губернатор Каліфорнії запросив Президента України відвідати США та ознайомитися з економічним потенціалом його штату, зокрема в сфері високих технологій та військово-промислового комплексу.

Президент України відзначив величезний потенціал нашої країни в сфері ІТ та сільського господарства та наголосив на високій зацікавленості української сторони у співпраці в зазначених перспективних сферах та залученні інвестицій з Каліфорнії.

Штат Каліфорнія займає шосту сходинку в світі за показником економічного розвитку (у 2015 році ВВП штату склав майже 2,45 млрд дол США) та є світовим лідером в комп’ютерній галузі та сфері високих технологій. Сьогодні на території штату розташовані штаб-квартири найбільших у світі IT компаній, 18 з яких входять до рейтингу Fortune-500 та мають сукупний щорічний дохід біля 350 млрд дол США.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Хочеш повідомити новину? Дій!

Реклама

Loading...

Реклама