дивись.info

В орендованій квартирі львів’янин вирощував коноплі (фото)

У Львові чоловік облаштував в орендованому помешканні теплицю для вирощування коноплі.

Про це інформує Головне управління національної поліції у Львівській області.

Нарковмісні рослини «аграрій» вирощував у спеціальних вазонах із застосуванням приладдя для прискореного росту.

Підпільну міні-нарколабораторію працівники Першого територіального управління Департаменту протидії наркозлочинності виявили в одному із помешкань на території Шевченківського району Львова. Встановлено, що 42-річний львів’янин орендував дану квартиру і облаштував у ній теплицю для вирощування нарковмісних рослин коноплі.

Під час санкціонованого обшуку в помешканні правоохоронці вилучили рослини коноплі, пристосоване обладнання для догляду за рослинами, готовий продукт «марихуану» та пристрої для її вживання. Усе вилучене обладнання та речовини скеровані на експертизу.

«42-річний львів’янин в орендованій квартирі вирощував нарковмісні рослини методом «гідропоніки». Це сучасна технологія для прискореного росту та підвищеної якості рослин коноплі. Усю необхідну інформацію для облаштування такої лабораторії чоловік отримав з мережі Інтернет. Наркоаграрій вирощував коноплю у спеціальних вазонах із додаванням добрив та під освітлювальними лампами. Для догляду за рослинами були пристосовані спеціальні прилади та вентилятор», – повідомив начальник Першого територіального управління Департаменту протидії наркозлочинності підполковник поліції Роман Мицак.

Вирішується питання про кваліфікацію кримінального правопорушення згідно норм Кримінального кодексу України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Хочеш повідомити новину? Дій!

Реклама

Реклама