Параолімпійці Львівщини – переможці Кубку світу з фехтування на візках

Днями у Варшаві завершився черговий етап Кубку світу з фехтування на візках «Шабля Кілінського». Команда України у змаганні посіла перше загальнокомандне місце.

Вагому частку успіху національній паралімпійській збірній принесли представники «Інваспорту» Львівщини.

Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту ЛОДА.

Львів’яни Наталя Морквич посіла 1-е місце у фехтуванні на шаблі та 2-е місце у фехтуванні на рапірі, а Андрій Демчук – 3-є місце (командне) у фехтуванні на шаблі.

Загалом у доробку українців 9 нагород, серед яких 5 золотих, 2 срібні та 2 бронзові медалі. У змаганнях брали участь 138 спортсменів із 22 країн світу.

Варто зазначити, що міжнародна спортивна спільнота визнала кращим спортсменом цього турніру українського паралімпійця Антона Дацка, котрий виборов 2 золоті та 1 бронзову медалі етапу Кубка світу.

Довідка:

«Шабля Кілілнського» – це останні перед Паралімпіадою-2016 змагання, на яких провідні фехтувальники світу, проводячи поєдинки з поміж собою, вивіряють сили та складають можливі прогнози щодо боротьби за медалі на Паралімпіаді в Ріо.