дивись.info

У зоні АТО як і раніше відведено не все важке озброєння

5

Сторони конфлікту на сході України відвели від лінії зіткнення не все важке озброєння, інформує перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Олександр Хуг, передає Інтерфакс.

 
“У вівторок ми зафіксували 8 РСЗВ “Град” на підконтрольних Києву територіях, і 11 – на непідконтрольних Києву територіях”, – сказав він на брифінгу в п’ятницю в Києві.
За словами А. Хуга, ситуація в зоні проведення АТО залишається складною, але кількість випадків порушення режиму припинення вогню збільшилася.

 
“На жаль, останній тиждень характеризується поверненням деескалації насильства в регіоні. За тиждень рівень випадків порушення режиму припинення вогню заглаом зріс на 25%. Ми також констатуємо, що 90% випадків обміну вогневою силою припадає на темний період доби”, – сказав він.

 
За словами заступника голови СММ ОБСЄ, спостерігачі продовжують стикатися з випадками перешкоджання у виконанні мандата.
“На деяких територіях, непідконтрольних владі, свобода нашого пересування набагато більше обмежена, ніж на підконтрольних Києву територіях. Всі ці випадки ми фіксуємо і включаємо в звіти”, – зазначив О. Хуг.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Хочеш повідомити новину? Дій!

Реклама

Loading...

Реклама