дивись.info

Хто став кандидатом на посаду в апарат прокуратури Львівщини від громадських організацій

Член ГО «Розвиток громади» Юрій Татомир став кандидатом на посаду в апарат прокуратури Львівської області. Про це повідомили у прес-службі відомства.

«На сьогодні одне із основних завдань, яке ставиться перед органами прокуратури Генеральним прокурором України Юрієм Луценком, – це відновлення довіри громадян, у тому числі – шляхом залучення представників інститутів громадського суспільства, людей авторитетних та «позасистемних» до процесу очищення прокуратури і налагодження роботи відомства на принципах відкритості та прозорості», – йдеться у повідомленні.

Відтак прокурор Львівської області Юрій Квятківський звернувся до учасників громадських організацій, які входять до складу Консультативної ради фахівців при прокуратурі Львівщини, з метою вивчити питання про представлення кандидатури на посаду до апарату прокуратури області, на яку покладатимуться функції взаємодії з громадськістю.

На чергових зборах учасниками Консультативної ради проведено голосування та з-поміж 5 претендентів більшістю голосів запропоновано єдиного кандидата на вказану посаду – члена ГО «Розвиток громади» Юрія Татомира. Також, більше 20 громадських організацій засвідчили йому підтримку, підписавши відповідне звернення до прокурора Львівської області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Хочеш повідомити новину? Дій!

Реклама

Реклама