дивись.info

Шокуючі дані про масштаби незаконної рубки лісів оприлюднило Держлісагентство

90
Шокуючі дані про масштаби незаконної рубки лісів оприлюднило Держлісагентство

24 тисячі кубів лісу лише за минулий рік були вирублені незаконно, – написала у своєму Фейсбук в.о. голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич.

«Раніше існувала тенденція тримати за сімома печатками інформацію про справжні масштаби незаконної вирубки лісів. Аргументації була досить таки простою: чим більше рубають лісу – тим гірше оцінюється робота лісових господарств. Я знищила цю практику раз і назавжди, – написала чиновниця. — Адже світовий досвід показує, що відсоток незаконної вирубки не можна відносити до незадовільної роботи лісників, оскільки це явище носить системний характер і силами одного лісгоспу їх не вдасться вирішити. Тут потрібний комплексний підхід. І починати треба з того, аби говорити правду, показувати громадськості справжні масштаби проблеми».

«Зараз я можу відверто сказати, що у 2015 році було незаконно вирублено 24 тис. кубів лісу. Що стосується 2016, то тільки за перших півроку обсяг незаконних рубок по галузі склав 15,8 тис. куб. м, що на 36% більше ніж у відповідному періоді минулого року. Ми бачимо, що ситуація тільки погіршується», – додала Христина Юшкевич.

Як ми писали раніше, на Львівщині активізувались громадські активісти, аби боротися із «чорними лісорубами». Детальніше про перші результати роботи і те, хто має відповідати за незаконні рубки, дивіться тут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Хочеш повідомити новину? Дій!

Реклама

Loading...

Реклама