дивись.info

У Львові збирають кошти на облаштування «Місця щасливих людей»

7

Благодійний Фонд імені Кузьми Скрябіна розпочинає збір коштів на реалізацію проекту громадського простору пам’яті музиканта під назвою «Місце щасливих людей».

Про це інформує прес-центр ЛМР.

Як повідомила керівник міського управління урбаністики Олександра Сладкова, сьогодні на пл. Гасина, де й буде облаштовано простір, розмістили паспорт майбутнього об’єкта. Також запрацював веб-сайт, де можна дізнатися про проект більше та підтримати його фінансово.

«Цього року у міському бюджеті передбачено лише 500 тис грн на ремонт мереж на пл. Гасина. Сам проект досить дорогий, оскільки тут планують використовувати дуже якісні матеріали, зокрема дизайнерські світильники та лавки і специфічне покриття. Відтак, благодійний фонд запрошує меценатів, які хотіли б вкласти кошти в якісну інфраструктуру», – розповідає Сладкова.

Нагадаємо, восени 2015 року міське управління архітектури провело всеукраїнський конкурс на найкращий проект облаштування площі. Переможцем став дніпровський дизайнер, лауреат всесвітньовідомої дизайн-премії Red Dot Design Singapore Валерій Кузнєцов. Однак, роботи над проектом тривають – спільно із сім’єю музиканта і благодійним фондом, який був організований власне для відзначення його пам’яті. «Відповідно, це місце треба було якимсь чином ознакувати. І от сьогодні, у день народження музиканта, ми розмістили паспорт об’єкта, там є візуалізація та опис, а також координати, куди можна надсилати кошти», – додає Олександра Сладкова.

Реквізити для фінансової підтримки проекту:

Для фізичних осіб

р/р 26002056209168
МФО: 380269
ЄДРПО:39716267
Столична Філія ПАТ «КБ «ПриватБанк»

– в касах відділень Приватбанку;
– через термінали самообслуговування по всій Україні;
– платежі з карток через Приват24 (для клієнтів ПриватБанку).

В призначенні платежу вказувати: благодійна пожертва на будівництво скверу «Місце щасливих людей». Без ПДВ

Для юридичних осіб

р/р : 26002056209168
МФО : 380260
ЄДРПО:39716267
Столична Філія ПАТ «КБ «ПриватБанк»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Хочеш повідомити новину? Дій!

Реклама

Loading...

Реклама