дивись.info

За минулу добу митники знайшли на 100 тисяч контрабанди

6

Упродовж останньої доби працівники Львівської митниці ДФС зафіксували 17 випадків порушень митних правил, вилучили товарів на загальну суму майже 100 тис. грн. Про це повідомили в ДФС у Львівській області.

Невдалою була спроба двох українських підприємств-імпортерів мінімізувати податки при ввезенні в Україну іноземних товарів. У зв’язку з цим складено 2 протоколи про порушення митних правил керівниками підприємства, які вчинили порушення. Сума штрафів за вказані порушення втричі перевищує зекономлену суму податків.

Також, у пункті пропуску «Краковець-Корчова» митники виявили факт приховування від митного контролю у транспортному засобі тютюнових виробів. 840 пачок сигарет з фільтром різних торгових марок ціною 8 тис.грн. та транспортний засіб вартістю майже 20 тис. грн., в якому переміщувались приховані сигарети, вилучено.

Окрім того, працівники митниці виявили 6 випадків порушення митних правил громадянами України, які намагалися ввезти на територію України товари понад дозволену законодавством України норму для проходження спрощеного митного контролю, зокрема 7 одиниць побутової техніки (2 пральні машини, 2 електричні хлібопічки, електричну плиту, посудомийну машину та промисловий міксер для тіста). За усіма цими фактами складено проколи про порушення митних правил. Товари вилучено. Справи скерують до суду, який і визначить покарання порушникам митних правил.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Хочеш повідомити новину? Дій!

Реклама

Loading...

Реклама