дивись.info

Засновник Facebook зробив подарунок Папі Римському

7

Засновник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг під час свого візиту до Італії подарував Папі Римському Франциску модель безпілотника на сонячних батареях, здатного забезпечити доступ до інтернеут навіть у найвіддаленіших куточках світу, пише Сегодня.

«Ми також обговорили важливість зв’язку між людьми, особливо в тих частинах світу, де немає доступу до інтернету. Ми подарували йому модель Aquila, нашого безпілотника на сонячних батареях, який даватиме доступ до інтернету в тих місцях, де його немає», – написав Цукерберг на своїй сторінці в Facebook.

Він зазначив, що це зустріч, яку «ми ніколи не забудемо», і що разом з дружиною вони відчули, як глибоко понтифік піклується про допомогу людям.

Як повідомлялося раніше, на розробку Aquila пішло два роки. Безпілотник створений з вуглепластика, розмах крил літака такий же, як і у Boeing 737, проте важить він всього 450 кг.

Aquila забезпечує доступ до інтернету за допомогою лазерного променя з висоти 18 км. Така технологія дозволить зробити інтернет в 10 разів швидше існуючого зараз.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Хочеш повідомити новину? Дій!

Реклама

Loading...

Реклама