Львів’янка стала переможницею етапу Кубку світу зі скандинавської ходьби

Нещодавно у місті Ельбльонг (Польща) завершився черговий етап Кубка світу зі скандинавської ходьби (Nordic walking), який входить до заліку Кубка Польщі. Його учасниками стали близько 900 спортсменів із Польщі, України, Білорусі, Росії, Ізраїлю, Бразилії, Великої Британії та інших країн світу. А перемогу здобула львів’янка Оксана Заліско.

Про це інформує прес-центр ЛОДА.

Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Найкращі спортсмени світу різних вікових груп змагалися на дистанціях 5, 10 та 21 км на дуже складній трасі. Зокрема, Оксана Заліско представляла Україну на дистанції 5 км. Вона змагалася за перемогу на трасі із понад 400 учасниками з 11 країн світу. Окрім перемоги на етапі Кубка Оксана Заліско посіла I місце в абсолютній першості (група OPEN) серед жінок.

Зазначимо, цьогоріч Ельбльонг вперше приймав Кубок світу зі скандинавської ходьби.