дивись.info

Львівські митники зафіксували чотири випадки незаконного переміщення зброї

Упродовж останньої доби львівські митники зафіксували чотири випадки незаконного переміщення зброї. Про це повідомили в ГУ ДФС у Львівській області.

Загалом митники вилучили газовий пістолет, 18 патронів калібру 9 мм для газової стрільби з бойовою головкою червоного кольору, ніж, чотири магазини до АК-74 та пневматичну гвинтівку.

Газовий пістолет та набої до нього знайшли у громадянина Чехії, який прямував з Польщі в Україну через пункт пропуску «Краковець-Корчова» смугою руху спрощеного митного контролю «зелений коридор». Під час візуального огляду транспортного засобу в митників виникла підозра щодо переміщення товарів, на які встановлені заборони чи обмеження. Тож під час поглибленого огляду в салоні автомобіля, в сумці вони знайшли пістолет з набоями.

Інші заборонені до переміщення через митний кордон України предмети працівники митниці виявили під час митного контролю поштових відправлень, які надійшли в Україну зі США та Німеччини.

За всіма фактами, за ознаками статей 471, 473 Митного кодексу України, складено протоколи про порушення митних правил. Зброю вилучено.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Хочеш повідомити новину? Дій!

Реклама

Реклама