«Манчестер Юнайтед» зазнав разючої поразки від «Манчестер Сіті»

124254

«Манчестер Юнайтед» вдома зазнав разючої поразки від «Манчестер Сіті» у матчі четвертого туру чемпіонату Англії з футболу. Зустріч пройшла на стадіоні «Олд Траффорд» і завершилася з рахунком 2:1 на користь гостей, передає Укрінформ.

Якщо проінспектувати склади команд, то у «Манчестер Сіті» відзначилися Кевін де Брейне на 15-й хвилині і Келечі Іхеаначо на 36-й. За «МЮ» гол забив Златан Ібрагімович (42-а хвилина).

Підсумовуючи, варто зауважити, що «Манчестер Юнайтед» зазнав першої поразки у сезоні і залишився на третьому місці у турнірній таблиці з 9 очками. 18 вересня клуб зіграє у наступному турі в гостях з «Вотфордом».